تبلیغات و برندسازی پروژه

تبلیغات و برندسازی 

تبلیغات و برندینگ پروژه های عمرانی امروزه بهترین روش متمایز نمودن پروژه نسبت به پروژه های رقیب می باشد. تبلیغات و برندسازی پروژه های عمرانی و ساختمانی بسیار تخصصی است. لذا، نمی توان به شرکتهای تبلیغاتی واگذار نمود. پروژه های ساختمانی هرچند محصول تولیدی محسوب میگردند ولی بمانند محصولات دیگر که عموما خرده فروشی هستند متفاوت هستند.

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 

 

هدف از تبلیغات ساختمان و برندسازی در مجتمع های چند منظوره مسکونی، اداری و تجاری فروش بهتر و مناسب تر پروژه می باشد. از اینرو، مدیریت بازاریابی و مهندسین فروش پروژه ساختمانی، استراتژی تبلیغات و برندینگ پروژه را برای مدیر تبلیغات تعریف و تعیین می نمایند.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 
نتیجه تبلیغات پروژه ساختمانی شناخته شدن، برند شدن، متمایز شدن، ارتقای کیفی پیدا کردن و در پایان افزایش قیمت پروژه و سرعت در بازگشت منابع می باشد. البته اعتبار بخشیدن به سازنده و تسهیل در مشارکت و سرمایه گذاری نیز برای سازنده از فواید تبلیغات و برندینگ ساختمان می باشد.

اما تبلیغات و برندسازی پروژه های عمرانی صرفا به سازنده اعتبار می بخشد و امکان او را در انعقاد قراردادهای جدید و اعتماد سازی بین مشتریان و رقبا افزایش می دهد. تبلیغات پروژه های عمرانی بیشتر برند و لوگوی سازنده را ارتقاء می دهد. به عبارتی، نام شرکت و مدیران و موسسان آن را در بازارهای هدف می شناساند. برآیند تبلیغات پروژه عمرانی ساختمانی همراه تیم یکپارچه مهندسی فروش، سرعت در فروش و بازگشت سریع سرمایه می باشد.

تبلیغات و برندسازی

بازارهای هدف تبلیغ پروژه های ساختمانی، مشتریان و خریداران واحد‌های مسکونی، اداری و تجاری می‌باشند. بازارهای هدفمند شامل پزشکان، مهندسین، کارآفرین ها، اصناف، کارمندان و مدیران بعضی از مشاغل دولتی و اتحادیه ها می باشند. امروزه تبلیغات ساختمانی با تکنیک‌ها و روشهای مختلفی صورت میگیرد.

تبلیغات در فضای آنلاین و تبلیغات در فضای گوگل و شبکه های اجتماعی، تبلیغات پروژه به صورت پیامکی و ایمیل مارکتینگ و همزمان تبلیغات محیطی و میدانی و بازاریابی فیزیکی می باشد.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

فراموش نگردد که پروژه های ساختمانی اعم از خدماتی، رفاهی، اقامتی، مسکونی، اداری و تجاری در صورتی که بازار هدف آنها فاصله مکانی نسبت به موقعیت پروژه داشته باشند و حوزه نفوذ ساختمان به صورت عادی بیشتر از منطقه پیرامونی نباشد چاره ای جز تبلیغات و برندسازی پروژه ساختمانی خود را ندارد.

شرکت توسعه عمران آساک با سالها سابقه در بخش بازاریابی و مهندسی فروش پروژه های چند منظوره و بزرگ مقیاس و بالتبع مدیریت تبلیغات و برندینگ آن مجتمع ها، می تواند کنار شما کمک شایانی برای فروش بهتر پروژه باشد. شرکت آساک شرق با بهره گیری از مهندسین فروش و تیم حرفه ای تبلیغات برای اهداف شما در تبلیغات برج و مجتمع های ساختمانی یک فرصت تلقی می گردد. کارشناسان و مهندسان فروش واحد بازاریابی و مهندسی فروش املاک و مستغلات شرکت آساک آماده ارائه مشاوره به شما هستند.