تهاتر فن کویل و انواع تهویه مطبوع با آپارتمان مسکونی و اداری

توسط0
802
تهاتر فن کویل و انواع تهویه مطبوع با آپارتمان مسکونی و اداری

تهاتر فن کویل را بهتر است به شرکتهای تهویه هوایی بسپارید که دارای توان مالی تهاتر هستند. فن کوئل تهاتری می تواند فن کوئل وارداتی یا تولید داخلی باشد. اما درهرحال، این محصول چون در انتخاب مشتری واحد‌های ساختمانی مؤثر است باید از استانداردهای معتبر داخلی یا خارجی برخوردار باشد.
شما میتوانید در قرارداد فی مابین خود و فروشنده فن کوئل، شرط تأیید بازرسی معتبر را بگنجانید.

اگر مبلغ فن کویل با مشخصات سفارشی شما کمتر از یک واحد ساختمانی شد و یا بیشتر از یک واحد ساختمانی شد نگران نباشید. شرکت توسعه عمران آساک با سابقه ای چندین ساله در بخش تهاتر سیستمهای تهویه مطبوع می تواند راهکارهای مفیدی برای حل این مشکل داشته باشد.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 

 

شرکت توسعه عمران آساک با منابع واحد‌های تحت مالکیت خویش و منابع مالی و اعتبار موجود در تولیدکنندگان و واردکنندگان میتواند تهاتر فن کویل شما را به انجام رساند.
شما اگر سازنده و انبوه ساز هستید علاوه بر تاسیسات تهویه هوا می توانید از توانمندی شرکت آساک شرق در تامین تهاتری الباقی تجهیزات و مصالح ساختمانی خود نیز بهره مند شوید.
بحمدالله پس از سالها تجربه و سابقه کاری اکنون شرکت آساک دارای وندورلیستی از شرکتهای تولید کننده و تامین کنندگان بزرگ و قدرتمندی می باشد که با پیشنهادهای شرکت آساک تهاتر مینمایند و در کنار شرکت آساک بارها و به تعداد زیاد تهاتری کرده اند.

شایان ذکر است، شرکت آساک شرق با بهره مندی از کارشناسان ارشد حقوق، قراردادهای تهاتری را با دقت و رعایت حفظ حقوق خریدار و تهاترکننده تنظیم می نماید.
البته شما میتوانید از امکان داوری شرکت اساک نیز در قرارداد تهاتری خود استفاده نمایید تا امکان سؤاستفاده برای یکی از طرفین فراهم نگردد.
پس شما نه تنها تهاتر فن کوئل پروژه ساختمانی خود بلکه تهاتر کلیه اقلام و مصالح ساختمانهای خود را نیز به ما بسپارید.
پس حتما قبل از هر اقدامی با مهندسین و متخصصین ما مشاوره نمایید.

برای واگذاری کارگزاری تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی کلیک نمایید

تهاتر فن کویل سیستم تهویه هوا سیستم یا دستگاهی است که هوا را در یک منطقه مشخص و معمولاً محصور شده از طریق چرخه تبرید که در آن هوای گرم برداشته شده و هوای خنک کننده جایگزین می شود ، تصفیه می کند. در ساخت و ساز به یک سیستم کامل گرمایش ، تهویه و تهویه هوا HVAC گفته می شود.

تهویه هوا چیست و چگونه کار می کند؟

تهویه هوا می تواند یک ساختمان را خنک کند زیرا گرما را از هوای داخل خانه خارج می کند و آن را به خارج منتقل می کند. مبرد شیمیایی موجود در سیستم گرمای ناخواسته را جذب می کند و آن را از طریق سیستم لوله کشی به سیم پیچ خارجی پمپ می کند. بیشتر واحدهای تهویه مطبوع مرکزی با استفاده از سیستم تقسیم کار می کنند.

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید

تفاوت بین تهویه هوا و تهویه مطبوع چیست؟

به عبارت ساده ، “AC” مخفف تهویه مطبوع است (فاقد صبر ، درست است؟) ،در حالی که “HVAC” مخفف گرمایش ، تهویه و تهویه هوا است. اگرچه عبارات اختصاری کمی متفاوت است ، اما در نهایت یکسان هستند و اغلب در بین متخصصان صنعت بصورت متقابل مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا به آن تهویه هوا گفته می شود؟

احتمالاً دلیل اینکه تهویه مطبوع به “خنک کننده” اشاره دارد به این دلیل است که ابتدا گرمایش مرکزی معرفی شده است. همچنین ، سیستم های تهویه مطبوع (و یخچال) از مایع خنک کننده ای به نام فروون استفاده می کنند، که هوا را “شرایط” می کند. هیچ ماده شیمیایی مشابهی وجود ندارد که هنگام گرم شدن روی هوا عمل کند.

تهاتر فن کویل

فن کویل چگونه کار می کند؟ تهاتر فن کویل

واحد تهویه مطبوع شما از مواد شیمیایی استفاده می کند که از گاز به مایع تبدیل می شوند و دوباره دوباره به سرعت برمی گردند. این مواد شیمیایی گرما را از هوای داخل ماده شما به هوای بیرون منتقل می کنند. واحد AC دارای سه بخش اصلی است. کمپرسور این گاز / مایع را فشرده می کند، و مولکول های موجود در مایع به هم نزدیک تر می شوند.

اصل کار تهویه هوا چیست؟

اصل کار تهویه هوا (AC)
تهویه هوا هوای گرم را از یک فضای معین جمع آوری می کند ، آن را با کمک مبرد و یک دسته از سیم پیچ ها درون خود پردازش می کند و سپس هوای خنک را در همان فضایی که در ابتدا هوای گرم جمع آوری شده بود ، در همان فضای آزاد می کند. این در واقع این است که چگونه همه تهویه هوا کار می کنند.

فاوت بین AC AC و AC چیست؟

اسپلیت AC مانند پنجره AC بر روی استروئیدها است. آنها همان فضای خنک کننده اتاق / منفرد را که پنجره AC انجام می دهد ، اما با ظرفیت بالاتر ارائه می دهند. آنها همچنین با راندمان بالا ، 25 SEER کار می کنند. هزینه اولیه سرپناهی برای نصب اینها از پنجره و AC بیشتر است و حتی از یک سیستم مرکزی نیز می تواند بالاتر باشد.

واحد AC موجود در داخل خانه چیست؟

واحد بیرونی که به آن کندانسور a / c گفته می شود ، حاوی یک کمپرسور ، باله ها و لوله های خنک کننده و یک فن است. مایع خنک کننده باله ها و لوله های تبخیر شده را لرزاند. هوای گرم که از طرف دمنده دمیده می شود از تبخیر کننده عبور می کند و از طریق مجاری به اتاق های خانه خنک می شود و دمیده می شود

چند نوع AC وجود دارد؟

  • انواع مختلف تهویه هوا | انتخاب A / C
  • تهویه مطبوع مرکزی:
  • تهویه مطبوع بدون اسپلیت ، مینی اسپلیت:
  • تهویه هوا پنجره:
  • تهویه هوا قابل حمل:
  • تهویه مطبوع ترکیبی:
  • گرمایش و سرمایش زمین گرمایی

منظور از تهویه هوا چیست؟

تهویه مطبوع (که اغلب به آن AC ، A / C یا air conter گفته می شود) فرایند از بین بردن گرما و رطوبت از فضای داخلی فضای اشغالی برای بهبود راحتی سرنشینان است. تهویه هوا می تواند در هر دو محیط داخلی و تجاری مورد استفاده قرار گیرد. چرا تهویه مطبوع من خنک نمی شود؟

یکی دیگر از دلایل اصلی کاهش خنک کننده در سیستم های تهویه مطبوع منزل ، واحد کندانسور کثیف است. ایجاد خاک روی سیم پیچ های خازن مانع از خنک شدن صحیح جریان هوا در هوای شما می شود.

تهاتر فن کویل

آیا AC هوای تازه را گردش می کند؟

تهویه مطبوع بیشتر ریخته و یا پنجره ای به هیچ وجه هوای تازه ای ندارد! تکان دهنده اما درست است ! این سیستم های تهویه مطبوع دارای سیستم تصفیه هستند اما تنها با تمیز کردن آلودگی های موجود در هوا از طریق فیلترها ، هوا تازه نمی شود (به معنای اضافه نکردن اکسیژن)

آیا AC برای محیط زیست مضر است؟

گفته می شود تهویه هوا به دلیل کمک به گرم شدن کره زمین ، محیط را حتی گرمتر می کند.آنها به عنوان بخشی از گازهای گلخانه ای هستند که گرما را به دام می اندازند و منجر به از بین رفتن لایه ازن می شوند ، تأثیر منفی بر محیط زیست دارند.

تهاتر فن کویل

آیا AC AC بهتر است؟

واحدهای پنجره در کوتاه مدت ارزان تر هستند. اما اگر به بیش از تعداد کمی از آنها نیاز دارید ، احتمالاً با هوای مرکزی شرایط بهتری دارید. یک واحد هوایی مرکزی در کل از انرژی کمتری استفاده می کند. همچنین ، هوای مرکزی نسبت به یک سری از واحدهای پنجره که به صورت پشت سر هم کار می کنند ، با خنک تر کار می کند

چگونه واحد AC در یک خانه فعالیت می کند؟

سیستم تهویه هوا در سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی هوای خنک را از طریق مجرای داخل منزل شما فراهم می کند ، با ارائه فرایندی که هوای گرم را از داخل بیرون بکشد و گرمای آن را از بین ببرد. از آن نقطه ، کندانسور یا واحد فضای باز بخار مبرد را به مایع تبدیل کرده و هرگونه گرما را از بین می برد.

اصل تهویه هوا چیست؟

این فرآیند از طریق 5 مرحله مانند اواپراتور ، کمپرسور ، کندانسور ، شیر انبساط ، مبرد انجام می شود. تهویه هوا می تواند یک ساختمان را خنک کند زیرا گرما را از هوای داخل خانه خارج می کند و به هوای بیرون منتقل می شود

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

انواع مختلف AC چیست؟

در حال حاضر ، برخی از انواع متداول واحدهای AC شامل تهویه هوا پنجره ، تهویه مطبوع اسپلیت ، سیستم های اسپلیت داکت و سیستم تهویه مطبوع مرکزی می باشد.

گونه تهویه هوا را انتخاب کنم؟ تهاتر فن کویل

اندازه A / C مناسب را انتخاب کنید تهویه هوا از نظر اندازه تن است و قاعده کلی این است که برای هر 600 فوت مربع خانه خود یک تن اضافه کنید. این بدان معناست که اگر خانه شما 3000 فوت مربع است و می خواهید کل فضای را خنک کنید ، به یک دستگاه تهویه هوا 5 تنی نیاز دارید.

چگونه می توانم قبض برقی خود را با AC کاهش دهم؟

استفاده از این نکات به شما کمک می کند تا هنگام جمع شدن صورتحساب ، خنک شوید.شب را خاموش کنید و هنگام خواب پس انداز کنید. این نکته صرفه جویی در پول به همان اندازه شب و روز مشخص است! ترموستات و تایمر – تنظیم و ذخیره کنید. سایه بزنید و خورشید را خاموش کنید. آن مقصرهای ناشی از گرما را خاموش کنید.تمیز نگه داشتن آن برای کاهش هزینه ها

آیا باید AC را در تمام روز ترک کنید؟

با نگه داشتن تهویه مطبوع خود در تمام ساعات در طول روز ، شما از تهویه مطبوع به طور مؤثر استفاده نمی کنید ، زیرا ترک هوا در تمام روز (حتی وقتی خانه نیستید) منجر به استفاده بیشتر از انرژی می شودانتخاب یک سیستم تهویه مطبوع جدید برای خانه شما می تواند یک زمان استرس زا و گیج کننده باشد. با وجود انواع مختلف تهویه مطبوع موجود در بازار ، ممکن است امکانات بسیار چشمگیر به نظر برسد. بسته به وضعیت شما ، ممکن است شما حتی تحت یک محدودیت زمانی قرار داشته باشید و به زودی مجبور شوید سیستم جدیدی را انتخاب کنید.

تهاتر فن کویل

تهویه مطبوع مرکزی

رایج ترین نوع سیستم خنک کننده است زیرا به دلیل توانایی خنک کننده مناسب در خانه های بزرگتر ، بیشترین انتخاب را دارد. سیستم های تهویه مطبوع مرکزی هوای خنک را از طریق مجاری عرضه و برگشت گردش می کنند. مجاری و رجیستری های موجود در دیوار یا کف را تأمین کنید ، هوای خنک را به داخل منزل حمل کنید. پس از گرم شدن هوا ، مجدداً در مجاری تأمین می شود و در جایی که مجدداً به سیستم تهویه هوا منتقل می شود ، ثبت می کند.

نصب سیستم تهویه مطبوع مرکزی نیاز به برنامه ریزی و آماده سازی زیادی دارد زیرا اندازه برای عملکرد سیستم بسیار مهم است. اگر سیستمی را نصب کنید که از نظر اندازه اشتباه باشد ، حتی اگر از نظر انرژی نیز کارآمد باشد ، می فهمید که هزینه های خدمات شما بیشتر از حد ممکن است.

تهاتر فن کویل

تهویه مطبوع ، خلوت ، مینی اسپلیت- تهاتر فن کویل

سیستم های کوچک انعطاف پذیر داکت ، در بخش هایی از خانه که از نو ساخته شده اند ، رایج است. مانند این سیستم های تهویه مطبوع مرکزی ، این سیستم ها دارای یک کمپرسور / کندانسور در فضای باز و یک واحد انتقال داخلی هستند. اگر به دنبال خنک کردن اتاق های فردی در خانه هستید ، این سیستم ممکن است فقط برای شما باشد. بسیاری از سیستم های کوچک و انعطاف پذیر بدون داکت، می توانند به اندازه چهار واحد کاربری داخلی که همگی به واحد فضای باز متصل هستند ، داشته باشند.

هر منطقه دارای ترموستات خاص خود است و به شما امکان می دهد دما را برای هر اتاق مطابق با آن تنظیم کنید. این امر به ویژه در صورتی که بخواهید فقط بخش خاصی از خانه مورد استفاده را خنک کنید ، بسیار سودمند است.

تهاتر فن کویل

تهویه هوا پنجره

به یک سیستم تهویه مطبوع پنجره به عنوان یک واحد جمع و جور فکر کنید; فقط یک اتاق خاص را خنک می کنید. این سیستم همچنین به عنوان “واحد واحد” شناخته می شود و در پنجره یک اتاق نصب می شود. واحدهای پنجره ای اتاق را خنک می کنند و هوای گرم را از پشت آن ساطع می کنند و هوای خنک را درون آن می وزند. این نوع واحدها برای کسانی که در فضاهای کوچک زندگی می کنند بهترین است. برای یک خانه بزرگ ایده آلن خواهد بود زیرا خواهید فهمید که در چنین نوع محیطی کارآمد و خنک نمی شود.

تهویه مطبوع قابل حمل- تهاتر فن کویل

تهویه مطبوع قابل حمل به عنوان تولید کننده بعدی واحد های پنجره در نظر گرفته می شود. این نوع واحد تهویه مطبوع هوا را از اتاق گرفته و آن را خنک می کند ، سپس آن را به داخل اتاق هدایت می کند. سپس این واحد با استفاده از شلنگ اگزوز که در یک پنجره نصب شده است ، هر هوای گرم را در بیرون منتقل می کند.مانند واحدهای تهویه مطبوع پنجره ، کولرهای قابل حمل برای خنک کردن فقط یک اتاق طراحی شده اند. نصب آنها ، نصب متنوع و گزینه ای آسان است. خواهید فهمید که قابلیت حمل تهویه مطبوع شما باعث می شود; خنک ماندن در یک روز گرم تابستان بسیار آسان تر شود.

تهاتر فن کویل

تهویه هوا هیبریدی- تهاتر فن کویل

سیستم های پمپ حرارتی هیبریدی مانند اتومبیل های ترکیبی بین سوزاندن سوخت های فسیلی و استفاده از برق برای کار با یکدیگر متناوب هستند. این سیستم به منظور صرفه جویی در هزینه و انرژی ، بین دو منبع انرژی هوشمندانه انتخاب می کند. لازم نیست شما با افزایش قیمت انرژی گروگان گیر شوید. در تابستان ، پمپ حرارتی شما مانند گذشته کار می کند ، گرما را از خانه بیرون می کند و آن را در فضای بیرون توزیع می کند.

در زمستان ، سیستم پمپ حرارتی ترکیبی شما به صورت معکوس کار می کند ، گرما را از محیط بیرون می کشد و آن را به خانه شما توزیع می کند. اگر قانون دوم ترمودینامیک را از دبیرستان به یاد دارید ، می دانید که گرما از جسم گرم به یک جسم سرد منتقل می شود.

تهاتر فن کویل

هنگامی که مبرد پایین تر از درجه حرارت خارج می شود

گرمای بیرون از منزل به کویل های پمپ حرارتی شما و در نتیجه به مبرد شما منتقل می شود. اکنون گرمای استخراج شده می تواند به هوای گرم و مطبوع خانه شما تبدیل شود; برای توضیح بیشتر در مورد چگونگی کار دستگاه های تهویه مطبوع هیبریدی; به وب سایت ما مراجعه کنید.

گرمایش و سرمایش زمین گرمایی

انرژی زمین گرمایی پایدار ، کارآمد با انرژی است و طول عمر بالایی دارد. از آنجایی که دمای زمین در زیر ما یک درجه حرارت نسبتاً ثابت 55 درجه باقی مانده است; مهم نیست که هوا و هوای آن چقدر سرد یا گرم باشد; فناوری زمین گرمایی قادر است گرما را از زیر استخراج کرده و آن را به خانه شما منتقل کند.

فن کویل زمین گرمایی (“حلقه” یا “چاه”) تهاتر فن کویلدر اعماق زمین نصب شده است و می تواند برای گرم کردن و خنک کردن خانه شما استفاده شود. در زمستان ،گرما از زمین استخراج می شود. در تابستان ، گرما از خانه شما استخراج می شود و به داخل زمین پخش می شود.

تهاتر فن کویل

54321
(1 vote. Average 5 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما