تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی و اداری و تجاری

توسط0
575
تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی و اداری و تجاری

تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی یکی از روشهای متداول تهاتر مصالح ساختمانی است . این امر در بین انبوه سازان رواج زیادی دارد زیرا از این طریق در اوضاع رکود مسکن مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه های خود را تامین میکنند و باعث افزایش ساخت و ساز میشوند. تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی یکی از خدمات  تهاتر مصالح ساختمانی شرکت آساک تامین میباشد.

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید

مصالح ساختمانی:

مصالح ساختمانی موادی هستند که برای ساخت و ساز بکار میروند؛ با پیشرفت تکنولوژی مصالح به دو صورت هستند مصالح طبیعی و مصالحی که  بصورت ترکیبی  تهیه میشوند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بخصوص در حوزه ساخت و ساز تولید مصالح ساختمانی بصورت صنعت مدرن بوجود آمده است.

استفاده از مصالح ساختمانی شغل های خاصی مانند لوله کشی سقف کاری عایق کاری; تهیه اسکلت فلزی و بتنی و تاسیسات را بوجود آورده است. انتخاب مصالح ساختمانی بادوام به عنوان اصل اساسی در ساخت و ساز بکار میرود. با افزایش هزینه ساخت و قیمت مسکن رکود در بازار مسکن بوجود امده است. بیشترین تاثیر منفی برسرمایه گذاری های ساختمانی بدلیل افزایش قیمت مسکن می باشد؛ انبوه ساز و تولیدکننده مصالح ساختمانی در این شرایط رکود بهترین راه حل مشکل کمبود نقدینگی تهاتر مصالح ساختمانی است. تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی یکی از انواع قراردادهای تهاتر می باشد که در بین انبوه سازان و تولید کنندگان مصالح ساختمانی رواج دارد.

تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی

تهاتر مصالح ساختمانی

دوطرف  قرارداد تهاتر بدون اینکه هزینه نقدی کنند به سود و منفعت میرسند. یکی از راهکارهای مهم برای رونق بازار مسکن و خانه دار شدن طبقات کم درامد ساخت واحدهای مسکونی،انبوه سازی است. در نتیجه تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی یکی از شرایط پرداخت هزینه های ساخت و ساز است که در بوسیله ان انبوه ساز بدون پرداخت هیچ مبلغی به تولیدکننده مصالح ساختمانی مصالح مورد نیاز ساخت پروژه را تامین و پروژه را تکمیل میکند.و در مقابل تولیدکننده صاحب واحد اپارتمان میشود.

مزیت تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی

این عمل باعث رونق کسب وکار در ساخت و ساز میشود. و سازنده بدون پرداخت پول برای خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه خود ساخت و ساز را تکمیل میکند.

همچنین تهاتر مصالح ساختمانی برای تولید کننده و فروشنده مصالح ساختمانی مزیت دارد زیرا در بازار رکود خرید و فروش مصالح ساختمانی در قبال تامین مصالح مورد نیاز پروژه های ساخت و ساز صاحب یک یا چند واحد اپارتمانی میشود. در بازارمسکن که کمبود نقدینگی و رکود وجود دارد محصولات ساختمانی بفروش میرسد و از طرف دیگر پروژه ساختمانی تکمیل میشود . پیشنهادی جهت مشارکت در پروژ ها از سوی شرکت آساک تأمین، مشارکت در پروژه های ساختمانی از طریق تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه ها با روش تهاتر مصالح ساختمانی با واحد می باشد.

سایر مطالب  تهاتر آسانسور پکیج وارداتی و ترکیبی داخل با املاک و مستغلات

انواع تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی

میزان این کار برمبنای نوع سفارش محصولات متغیر است. تهاتر بصورت صددرصد تهاتر یا قسمتی تهاتر و بخشی نقدی است. در راستای پیشرفت پروژه های عمرانی در زمینه تهاتر مصالح ساختمانی و کلیه متریال های ساختمانی; با کارفرمایان و پیمانکاران محترم شرکت آساک تأمین با شما همکاری مینماید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی

 هدف تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی

هدف اصلی تهاتر ساختمانی این است که; منابع مالی پروژه ساختمانی و انبوه سازی تامین و کسب و کار در بخش مسکن و ساخت و ساز رونق بگیرد. رکود بازار مسکن و کمبود نقدینگی کارفرمایان و انبوه سازان و تولید کنندگان مصالح ساختمانی را به سمت تهاتر و معاوضه در بازار مسکن سوق داده است . با این شیوه، واحدهای پروژه های ساختمانی بفروش میرسد و از طرفی فروشنده یا تولید کننده مصالح ساختمانی محصولات خود را میفروشد.

سایر مطالب  معاوضه و تهاتر املاک و مستغلات با اقلام ساختمانی

یکی از روشهای موثر در فروش واحدهای پروژه ساختمانی، این مورد است. شرکت آساک تأمین با هدف فعالیت در زمینه پروژهای  کلان ساختمانی در سراسر کشور به منظور ایجاد فرصت های شغلی مناسب در زمینه های مرتبط و در راستای هدف توسعه بازار داخلی بالاخص تامین کنندگان مصالح ساختمانی و تهاتر در پروژه های عظیم ساختمانی مشارکت میپذیرد. از متقاضیان دعوت بعمل می آورد; جهت مشارکت و همکاری در این زمینه مطابق با لیست محصولات و تفکیک نوع کالا و برند اعلام امادگی نمایند.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما