تهاتر مصالح ساختمانی در کیش و قشم

توسط0
582
تهاتر مصالح ساختمانی در کیش و قشم

تهاتر مصالح ساختمانی کیش

تهاتر مصالح ساختمانی در کیش و قشم : تهاتر مصالح ساختمانی امروزه یکی از مسائلی است که توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است. تهاتر از زمان های قدیم در بین مردم رواج داشته و مردم با این روش اشیا و مواد مورد نیاز خود را تهیه میکردند.  به طور کل بهتر است بدانید معاملاتی که در آن از ابزار معاملاتی استفاده نمیشود و از طریق تبادل دو کالا انجام میگیرد، را معاملات تهاتری می نامند. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع میپردازیم.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 

 

تهاتر مصالح ساختمانی

تهاتر انواع مختلفی دارد. یکی از انواع آن که زمان های قدیم در بین مردم رواج داشته است، تهاتر مصالح ساختمانی می باشد. همانطور که در بالا بیان کردیم تهاتر به معنی معامله پایاپای است و میتوان قدمت آن را از آغاز معاملات دانست. امروزه تهاتر مصالح ساختمانی با ملک یا واحدهای ساختمانی رواج پیدا کرده است، چرا که تهیه مصالح ساختمانی به صورت نقد برای افراد دشوار می باشد.  انجام معاملات تهاتری به سهولت در ساخت و ساز و صنعت ساختمان سازی کمک کرده و در شهر های مختلف از جمله کیش مراکز و فروشگاه های متفاوتی اقدام به معاملات تهاتری نموده اند.

به عنوان مثال در پروژه های عمرانی و پیمانکارای در ازای دریافت املاک و مستغلات بدون دریافت نقدینگی اقدام به انجام معاملات تهاتری می نمایند. چگونگی انجام تهاتر وابسته به بزرگ یا کوچک بودن پروژه ها دارد. تهاتر مصالح ساختمانی میتواند به صورت تهاتر کامل انجام شود یا قسمتی از پروژه را به صورت تهاتری انجام دهند. به این معنی که میتوان قسمتی از مصالح مورد نیاز را به صورت تهاتری و قسمت دیگر را با پرداخت وجه نقد تامین کرد.

تهاتر مصالح کیش

چرا امروزه از معاملات تهاتری در پروژه های ساختمانی زیاد استفاده میشود؟

همانطور که بیان کردم امروزه از معاملات تهاتری در پروژه های ساختمان سازی بسیار استفاده میشود. از دلایل افزایش این امر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. در معاملات و پروژه های ساختمان سازی املاک و مستغلات، جانشین پول و وجه نقد میگردد.
  2. امروزه با کمبود وجه نقد مواجه هستیم. استفاده از معاملات تهاتری یا معاوضه واحد، ملک یا زمین به این امر کمک کرده است.
  3. ساختمان سازان به منظور فروش واحدهای خود با تهاتر و معاوضه واحدها با زمین یا ملک در جای دیگر فرصت ساخت و ساز جدید برای خود فراهم میکنند.
انواع تهاتر مصالح ساختمانی
  • تهاتر مصالح ساختمانی با واحدهای مسکونی
  • تهاترمصالح ساختمانی با ملک تجاری
  • تهاتر تجهیزات ساختمانی با آپارتمان
  • تهاتر مصالح ساختمانی با مغازه
  • تهاتر مصالح ساختمانی با واحد اداری
  • تهاتر اقلام ساختمانی با باغ و ویلا
  • تهاتر مصالح ساختمانی با سهام، ارز و دلار
شرایط مورد نیاز جهت انجام تهاتر مصالح ساختمانی

برای انجام معاملات تهاتری به این منظور که قرار داد شما وجهه شرعی، عرفی و رسمی داشته باشد، رعایت نکات و شرایطی الزامی است. از جمله این شرایط میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1. اولین و مهم ترین نکته ای که در معاملات تهاتری باید مورد توجه قرار گیرد، این است که نکات و موارد ذکر شده در قرار داد قانونی و مطابق اصول شرعی باشد.

2. میزان بدهی دو طرف معامله باید به یک اندازه باشد و در صورتی که یکی از طرفین بدهی بیشتری داشته باشد، لازم است میزان مانده بدهی ساقط شود و باقی مانده به فرد طلبکار پرداخت گردد.

3. معاملات تهاتری باید طبق توافق دو طرف انجام گیرد، به این معنی که رضایت دو طرف معامله یکی از شرایط اصلی می باشد.

4. دو طرف قرار داد باید عاقل و بالغ باشند یعنی لازم است از صلاحیت کافی برخوردار باشند و از بستن قرارداد تهاتر با افراد صغیر و محجورین خودداری شود.

5. قراردادهای تهاتری باید توسط افراد حقوقی و واجد شرایط که دارای شایستگی کافی هستند، انجام شود.

6. در قرار داد تهاتر مصالح ساختمانی مقدار بدهی و جنس باید به یک اندازه باشند.

7. توجه کنید میزان بدهی طرفین بر اساس شرایط قانونی باشد، در غیر اینصورت امکان انجام تهاتر وجود نخواهد داشت.

تهاتر مصالح کیش

تهاتر مصالح ساختمانی کیش

در بالا نیز بیان کردیم که انجام معاملات تهاتری در دنیای امروز و با توجه به کمبود نقدینگی مزایای بسیاری دارد و توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است. به طوری که امروزه پیمانکاران و ساختمان سازان به دنبال شرکتها، مراکز و فروشگاه هایی هستند که حاضر به انجام این معاملات باشند.

به این منظور مراکز مختلفی در شهر های مختلف از جمله کیش موجود است که در ازای تامین مواد و مصالح مورد نیاز پیمانکاران حاضر به انجام معاملات تهاتری می باشند. تهاتر مصالح ساختمانی در کیش رونق بسیاری یافته و مورد توجه قرار گرفته است. به این صورت که در ازای تامین مواد و مصالح یک واحد ملک یا آپارتمان دریافت میکنند.

تهاتر مصالح ساختمانی در کیش و قشم با توجه امکان ورود کالاهای وارداتی تا حدودی با تهاتر مصالح ساختمانی در شهرهای دیگر متفاوت است. تهاتر کالاهای ساختمانی در جزیره کیش و قشم بهتر است با تامین کنندگان انجام شود تا تولیدکنندگان. تأمین کنندگان و بازرگانان نیز بمانند شهرهای دیگر باید از بنیه مالی مناسبی برای تهاتر برخوردار باشند.

یکسری از اقلام ساختمانی در کیش و قشم ارزان تر از تهران و دیگر شهرها تهیه می گردند. کالاهای وارداتی از جمله اینها هستند.

ولی بعضی از اقلام پروژه که عموما تولید داخلی هستند به دلیل هزینه حمل، گرانتر از شهرهای دیگر تمام می شوند. پس برای تهاتر مصالح ساختمانی در کیش و قشم نیاز به تحقیق و کاری کاملا مهندسی شده می باشد. در تأمین نوع مصالح نیاز به مطالعه و بررسی بیشتری دارد. چه بسا قیمت یک کالای وارداتی با برندی معتبر و جهانی هم قیمت با برند ضعیف داخلی تمام شود. هرچند نوع پروژه از حیث لوکس بودن و یا متوسط بودن در انتخاب کالا مؤثر است.

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 

 

شرکت توسعه عمران آساک علاوه بر توانایی مالی و قدرت بر تهاتر در جزیره کیش و قشم به صورت مستقیم، می تواند در برخی از مصالح ساختمانی نیز به صورت قرارداد کارگزاری تامین کننده تهاتری مصالح و تجهیزات ساختمانی پروژه ها در جزیره باشد.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

شایان ذکر است، علاوه بر تهاتر نیز می توان به صورت نقد و اقساط یا اعتباری از طریق شرکت توسعه آساک مصالح و کالاهای ساختمانی در کیش و‌ قشم را تهیه کرد. تهاتر مصالح ساختمانی در قشم و کیش با سیاست کاهش قیمت تمام شده اقلام، کاری بسیار ساده است. البته اگر این مهم به گروهی متخصص بمانند گروه بین المللی آساک واگذار گردد.

تهاتر مصالح ساختمانی در کیش و قشم

تهاتر یه فرصت خوب برای سرمایه گذاری اینجا کلیک کن

گروه بین المللی آساک کاملا تخصصی و حرفه ای تأمین اقلام ساختمانی در کیش و دیگر شهرهای ایران به ویژه تهران می پردازد؛ اعم از اینکه به صورت تهاتری یا نقدی و یا اعتباری باشد. بدیهی است، با توجه به برخورداری آساک از کادر مهندسی و کارشناسی، در صورت واگذاری امور تهیه مصالح مجتمع خویش در جزیره به شرکت آساک، قیمت تمام شده شما به مراتب ارزانتر از روش های دیگر می باشد.

کارگزاری تهیه اقلام ساختمانی خود را به ما واگذاری نمایید

شرکت توسعه عمران آساک آمادگی هر گونه همکاری در بخش تهاتر مصالح و لوازم ساختمانی همچنین خدمات پیمانکاری تهاتری را با سازندگان پروژه در قشم و کیش و دیگر شهرهای ایران دارد.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما