تهاتر مصالح و تجهیزات بنا

عموم پروژه های ساختمانی در تامین مصالح و تجهیزات به علت حجم کلان اقلام مورد نیاز و خدمات مرتبط، درگیر مشکلات عدیده ای هستند. این شرکت با برخورداری از نیروی انسانی کارآمد; مهندسین خبره و منابع کافی می تواند موارد مذکور را با لحاظ قیمت مورد نیاز; کیفیت مطلوب و زمان مناسب تأمین نماید. البته، حضور فعال این شرکت در بازار ساختمان و توسعه ی نظام مهندسی با بکارگیری تکنولوژی نوین، در این مهم بی تأثیر نبوده است.

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید

بر خلاف آنچه به نظر می رسد، دپارتمان تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی تخصصی ویژه می طلبد، چرا که برای هر پروژه ساختمانی با توجه به کاربری آن اعم از تجاری، اداری، اقامتی، مسکونی، صنعتی، گردشگری به ویژه هتلها و … تجهیزات متفاوتی به کار می آید. که بی توجهی به این مهم، هزینه ها و تبعات جبران ناپذیری را بر دوش صاحبان پروژه ها خواهد گذاشت.

تهاتر مصالح و تجهیزات بنا

در این حوزه; بعضاً می توان از معاملات تهاتری نیز بهره جست و بدین صورت بخشی از منابع مالی پروژه را تأمین نمود. بدیهی است; در صورت لزوم پس از باز نمودن LC فعال با عنوان خدمات فنی – مهندسی; می توان از خدمات و تجهیزات برندهای معتبر جهانی نیز بهره مند شد.

تأمین مصالح و تجهیزات بنا شامل کلیه ی مصالح و لزوم مورد نیاز پروژه های عمرانی است. پس مصالح و تجهیزات بنا شامل مصالح و تجهیزات و لوازم عمرانی و ساختمانی می گردد.

بدیهی است، شرکت توسعه عمران آساک شرق با کادری مجرب و کارآزموده و تجربه ای دیرینه می تواند با ایجاد یکپارچه و کارآمد تدمین و تهیه مصالح، تجهیزات و لوازم پروژه های عمرانی و ساختمانی را در مقیاسهای کوچک و بزرگ به عهده گیرد.