فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات به صورت تهاتر با املاک مسکونی

توسط4
2598
فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات به صورت تهاتر با املاک مسکونی

فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات، در شرایط اقتصادی کنونی و نبود نقدینگی در بازار بخصوص در بخش مسکن باعث شده است که بیشتر پروژه های ساختمانی و انبوه سازی متوقف شوند.

زمانی که نقدینگی کاهش یابد سازنده یا پیمانکار، مبلغ نقدی برای خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه را ندارد. یکی از راهکارهای مهم در بخش تامین مصالح ساختمانی پروژه ها  روش اقساطی و اعتباری در خرید مصالح ساختمانی است.

فروش اقساطی میلگرد و آهن الات

توسط تولید کننده به سازنده و پیمانکار باعث می شود که ساخت و ساز در بازار مسکن رونق بگیرد.

در فروش اقساطی میلگرد و آهن الات سازنده مبلغی از فاکتور را پرداخت می کند و بقیه مبلغ را در چند قسط به وسیله چک های مدت دار یا اعتباری به تولید کننده پرداخت می کند.

در نتیجه فروش اقساطی میلگرد و آهن الات برای هر دو تولید کننده و سازنده مزایایی دارد.

فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات

که مهمترین آن این است که از رکود در بازار جلوگیری می شود زمانی که فروش اقساطی میلگرد و آهن الات انجام می شود، باعث رونق کسب و کار تولید می شود.

زیرا کارگران دیگر بدلیل رکود بازار مسکن بیکار نخواهند بود.

فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات؛

هنگامی که شما در حال آماده شدن برای ساخت و ساز بتن یا سیمان هستید، ممکن است در هنگام تلاش برای برنامه ریزی و خرید مواد، با اصطلاح میلگرد روبرو شوید.

اما میلگرد چیست؟ دقیقا چه کاری برای پروژه شما انجام می دهد که آن را بسیار مهم می کند؟ آیا انواع مختلف برای پروژه شما واقعا حیاتی هستند؟ در اینجا نگاهی گذرا به اصول میلگرد, فروش اقساطی میلگرد و آهن الات برای کمک به شما در شروع کار می پردازیم .

میلگرد چیست؟

میلگرد نوار فولادی است که در ساخت بتن استفاده می شود. شما با افزودن این میله های فلزی مسلح، شما بتن مسلح را ایجاد می کنید. چه پروژه شما دارای اسلب کف، دیوار یا پست باشد، میلگرد باعث می شود شکاف هایی ایجاد نشود که پروژه از هم پاشیده شود. اگرچه تمام ترک های بتونی، میلگرد و مواد تقویت کننده به کنترل مکان و میزان ترک ها کمک می کنند. همچنین قدرت ساختاری در پروژه را فراهم می کند.

Installment sale of rebars and hardware

اهمیت میلگرد در پروژه ساختمانی

میلگرد باعث می شود بتن چندین بار در برابر خرابی مقاوم تر شود. استحکام کششی را با استفاده از یک نوار تقویت کننده که در برابر خوردگی مقاوم است فراهم می کند.

اگر می خواهید بتونی خود را ساختاری کنید، میلگرد پشتیبانی بسیار قوی تری نسبت به سیم های فولادی، فایبرگلاس تقویت شده و بسیاری از محصولات دیگر موجود در بازار ارائه می دهد. چرا؟

زیرا قدرت ساختاری را در نوع خود ایجاد می کند.

میلگردی‌ که در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد است و فولاد میلگرد نامیده می‌شود. در مواردی نیز از فولاد ساختمانی مانند ناودانی و یا قوطی نیز برای مسلح کردن بتن استفاده می‌شود.

مزیت فروش اقساطی میلگرد واهن آلات
 • فروش آسان و  سریع میلگرد و اهن الات  در  قیمت های  بالا
 • درآمد بالا با بهره
 • ایمنی سرمایه گذاری تضمین شده توسط مالک در حال فروش
 • تعویق مالیات سود در طی سالهای پرداخت اقساط توسط خریدار

فروش اعتباری میلگرد و آهن الات

 فروش اقساطی و فروش اعتبار راهی است که مشاغل می توانند برای مدت زمانی کوتاه گزینه مناسب پرداخت را به مشتریان ارائه دهند.

مدت زمانی معمولی برای فروش اعتبار 90 روز یا کمتر است در اغلب موارد، در صورت دریافت کامل پرداخت در تعداد مشخصی از روزهای روز، تخفیف در فروش اعتبار داده می شود.

فروش اقساطی آهن آلات و میلگرد

این نوع فروش اقساطی و اعتباری یک نوع تامین مالی برای فروشنده است. در این نوع فروش اقساطی فروشنده و خریدار با یکدیگر توافق می کنند بصورت قسطی که در آن خریدار در اینجا سازنده یا پیمانکار است پیش پرداخت را انجام میدهد و باقی مانده قیمت فروش را برای مدت زمان چند سال پرداخت می کند. فروشنده یعنی تولید کننده موافقت می کند که سود بیشتری از فروش اقساطی دریافت کند.

سازندگان‌محترم، پیمانکاران، شرکت‌های‌ فنی‌ و‌ مهندسی و معماری، مالکین سازه‌های اداری تجاری و یا مسکونی‌ در هر مرحله‌ای از ساخت که باشید، شرکت توسعه عمران آساک شرق حاضر به انجام کلیه‌ی‌ امورمربوط به میلگرد به صورت‌شرایطی ویا فروش نقدی به شما می‌باشد، تا شما قادر به ساخت ویا تکمیل پروژه‌ی درحال ساخت خود باشید.

Installment sale of rebars and hardware

فروش اقساطی انواع میلگرد و آهن آلات

اما، برای کسانی که دلیلی برای استفاده از آن دارند میلگرد از جنس استنلس استیل 1500 برابر مقاومت بیشتری در برابر خوردگی نسبت به نوار سیاه دارد. نسبت به سایر انواع مقاوم در برابر خوردگی یا ضد خوردگی یا میلگرد مقاوم در برابر صدمه است و می تواند در این قسمت خم شود.

آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه ساختمان های بتنی سالها دست نخورده و پایدار باقی می مانند؟ به خصوص در مناطقی که آب و هوا می تواند به درجه حرارت شدید (گرم و سرد) برسد. به نظر می رسد که این سازه ها قادر به رسیدگی به جریان مداوم و جریان هوا نیستند. این دقیقاً به همین دلیل است که پیمانکاران هنگام ساخت بناهای بتونی از میلگرد (فولاد مسلح) استفاده می کنند.

این ماده به عنوان یک وسیله حمایتی عمل می کند که سنگ ( و ساختمان ها) را از تغییر نوسانات دما، یعنی تمایل طبیعی آن برای انقباض و گسترش، باز می دارد. بدون استفاده از میلگرد، بسیاری از پلها برای رانندگی خطرناک و ناامن تلقی می شوند، و بیشتر ساختارهای تجاری بزرگ در معرض خطر سقوط بالقوه هستند.

مزیت میلگرد ضدزنگ
 • در برابر خوردگی از یون کلرید بسیار مقاوم است
 • برای محافظت به قلیایی بودن زیاد بتن متکی نیست
 • پوشش بتنی قابل کاهش است
 • مخلوط بتن را می توان ساده تر با توجه به نیازهای بتنی طراحی کرد نه برای نیازهای محافظ میلگرد
 • افزایش دوام
 • باعث کاهش تعمیر و نگهداری می شود
 • این می تواند به صورت انتخابی برای عناصر پرخطر مقرون به صرفه باشد
 • سرانجام بازیافت خواهد شد

با توجه به وضعیت اقلیمی‌ در هرکشوری انواع روش‌های تولید میلگرد متفاوت است

 • روش تولید آلیاژی ( آنالیز شیمیایی)
 • روش تولید حرارتی (ترمکس)
موارد استفاده از میلگرد:

دیواره‌های ملاتی و سازه‌های سنگی از نظر مشخصات تقریبا شبیه به بتن هستند و در مقابل تنش‌های کششی تحمل ضعیفی دارند. بعضی از قطعه‌های استاندارد سنگی مثل آجر و بلوک با تعبیه حفره‌های مخصوص به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با قرار دادن میلگرد دراین حفره‌ها، آنها را در مقابل تنش‌های کششی تقویت کنند.

نگهداری میلگرد:
 • هنگام انبارکردن میلگرد برروی پالت‌های چوبی یا یک سطح بالاآمده غیر فلزی، حتما آنها را با یک روکش ضد آب بپوشانید.
 • روی‌ گوشه‌های روکش بلوکه‌های‌سنگین قراردهید تا به خوبی از میلگرد محافظت کند. قرار دادن طولانی مدت آنها در محیط باز می‌تواند باعث زنگ زدگی شود و سطح بهره‌وری‌ آن را پایین بیاورد.
 • زمانی که شرکت‌ ساخت‌ و ساز میلگرد‌ها را دریافت می‌کند، باید آنها روی پالت‌های چوبی یا یک سطح بالا آمده غیرفلزی قرار داده شود. انبارکردن آنها دراین شرایط باعث جلوگیری از زنگ‌زدگی به مرور زمان توسط آب‌های زیرزمینی می‌شود.
– نقش میلگرد در افزایش عمر سازه بتنی:

زمانی که برای هر ساختمان متناسب با شرایط سازه و شرایط منطقه‌ای که سازه در آن احداث می‌شود، میلگرد مناسب انتخاب شود باعث افزایش عمر مفید ساختمان و به حداقل رساندن خسارات وارده می‌شود.

فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات

بنابراین‌ انتخاب میلگرد مناسب و با کیفیت و متناسب با شرایط سازه و منطقه‌ای سبب افزایش طول‌ عمر ساختمان و مقاومت آن می‌شود. با انتخاب‌ میلگرد ضعیف خصوصا درکشور ما که اکثر مناطق زلزله خیز محسوب می‌شوند، با وارد شدن کوچکترین خطر، دچار ترک‌های عمیق در بتن و ریختن ساختمان می‌شود.

میلگرد با مقاومت بالا، نیروهای وارد شده را جذب و آنها را به انرژی‌ کشسانی تبدیل می‌کنند. یکی دیگر از دلایل‌ کاهش‌عمر و تخریب‌ سازه‌های بتنی درمناطق مرطوب، مقاومت آن در برابر زنگ‌زدن و خوردگی است.

فروش اقساطی میلگرد و آهن آلات

 • دما،
 • رطوبت،
 • میزان کلر،

باعث خوردگی آرماتورهای درون بتن می‌شوند. کیفیت بتن و کیفیت نوع میلگرد، افزودنی‌های بتن، نحوه‌ی ساخت، حمل، ریختن و عمل آوری بتن و کاور میلگرد و ….همگی از عواملی است که بر خوردگی بتن تاثیر می‌گذارند.

شرکت‌ توسعه‌ آساک شرق با داشتن کارشناسان متخصص در حوزه ساخت و ساز حاضر به انجام کلیه‌ی‌ امور مربوط به میلگرد به صورت‌ شرایطی و یا فروش نقدی به شما می‌باشد.

کارفرمایان‌ و پیمانکاران محترم شرکت‌ توسعه عمران آساک شرق با شما در زمینه‌ی خرید شرایطی (لیزینگی) اعتباری میلگرد، همکاری لازم را می‌نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت توسعه عمران آساک شرق

 با هدف فعالیت در زمینه پروژه های‌کلان ساختمانی

54321
(10 votes. Average 3.9 of 5)
4 دیدگاه
 1. سلام وعرض ادب ایا شرایط فروش اقساطی میلگردبرای شهرستان ها هم صدق میکندممنون

 2. سلام با عرض پوزش تمام آهن ساختمان را میتوان اقصادی خرید آیا این شرایط فروش اقصادی درشهرستان مشهد هم صدق میکند برای ساخت منزل مسکونی میخام به دلیل ناتوانی درخرید نقدینگی سپاس

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما