معرفی املاک مشارکتی

کارگزاری فروش املاک نوعی از انواع قراردادهای کارگزاری است که به موجب آن کارفرما سیستم بازاریابی و فروش املاک خویش را برون سپاری می نماید.

بدین معنا که کلیه خدمات مرتبط با فروش املاک و مستغلات خویش اعم از اداری و تجاری، مسکونی و اقامتی همچنین فروش اراضی مسکونی و کشاورزی یا صنعتی تحت مالکیت خویش را به شرکت های متخصص در این بخش واگذار می نماید.

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید

امروزه، با پیچیده شدن و هوشمند شدن انسانها و بالتبع پیچیده شدن تعاملات و روابط انسانی، کارها نیز تخصصی شده اند. از اینرو، شرکتهای بزرگ و هوشمند با اندک محاسبه ی سر انگشتی به این بارو می رسند که اگر مدیریت فروش املاک و مستغلات خود را به شرکت ها و گروه های متخصص واگذار کنند، هم در مدیریت و ذخیره زمان درست عمل کرده اند و هم بازگشت منابع و سرمایه گذاری خود را تسریع بخشیده اند.

بدیهی است، در صورت واگذاری کارگزاری فروش املاک و مستغلات به یک تیم فروش کارآمد به مراتب سرعت فروش افزایش می یابد.

سیستم یکپارچه فروش در صورت حمایت کارفرما نه تنها موجب ارتقاء قیمت واحدهای ساختمانی می شود بلکه موجب افزایش اعتبار کارفرماها بیشتر می گردد. فراموش نگردد که سیستم یکپارچه ی فروش موجب حذف رقابت کاذب و در نتیجه حذف تخریب پروژه خواهد گردید.

معرفی املاک مشارکتی

کارگزاری فروش املاک و مستغلات در صورتی که همراه با مهندسی فروش توسط تیم فروش و نظارت عالیه کارفرما و مالک و مستغلات موضوع کارگزاری پروژه باشد برآیند بسیار مطلوبی خواهد داشت.

کارگزاری فروش املام نه تنها برنامه ریزی و مدیریت فروش را به عهده دارد بلکه مسئولیت کشف قیمت ها، نیاز مشتریان، تعیین بازارهای هدف، افزایش پلکانی قیمت ها، نحوه ارتقاء سطح قیمیتی و کیفیتی محصول نهایی و مهندسی نحوه فروش را نیز بر عهده خواهد داشت.

بدیهی است، اگر با دقت بررسی گردد با یک محاسبه ساده می توان با واگذاری کارگزاری فروش املاک، سودی چندین برابر حق الزحمه ی کارگزاری و مشاوره ی فروش عاید مالکین پروژه نمود.

فراموش نگردد بازاریابی، برنامه ریزی، ارائه برنامه زمانبندی و فروش و مهندسی فروش محور خدمات کارگزاری فرش املاک و مستغلات می باشد.

بهتر است، کارگزاری فروش املاک را از مرحله ی طراحی و نقشه واگذار نمود تا مهندسین فروش بتوانند در تعیین نیازهای حوزه ی نفوذ پروژه، طراحی مطابق با نیاز و سلیقه ی مشتری و کشف فرصتها و تهدیدها همچنین نقاط ضعف و قوت پروژه همکاری نمایند.

گروه بین المللی توسعه عمران آساک شرق با تخصص و تجربه 15 ساله می تواند مشاوری کارآزموده و تیمی کارآمد برای اجرای انحصاری بازاریابی و فروش پروژه های شما در قالب قرارداد کارگزاری فروش و املاک مستغلات باشد.