مهندسی فروش پروژه های ساختمانی 1401

توسط0
217
مهندسی فروش پروژه های ساختمانی 1401

مهندسی فروش پروژه های ساختمانی

در خصوص پروژه های ساختمانی ، استراتژی ها و روش های مختلف فروش ، مشکلات پیش روی آنها و به طور کلی مهندسی فروش پروژه های ساختمانی و املاک ، موضوعات مختلفی مطرح می شود . شرکت توسعه عمران آساک تامین با سالیان سال تجربه و کادر مجرب در حوزه کارگزاری ، بازاریابی و مهندسی فروش پروژه های ساختمانی از معدود شرکت های در این زمینه است که دارای چنین بانکی از متخصصین فروش پروژه های ساختمانی است و می تواند یکی از گزینه های مناسب برای همراهی و مهندسی فروش پروژه شما باشد .

در این مقاله قصد داریم تعریف مهندسی فروش را مطرح کنیم و در ادامه به مهندسی فروش پروژه های ساختمانی بپردازیم و درباره اینکه چرا از مهندسان فروش استفاده کنیم صحبت می کنیم .

مهندسی فروش چیست ؟

به طور خلاصه می توان گفت مهندسی فروش فرآیندی است که برخلاف اینکه در افکار عمومی به عنوان تکنیک های فروش ظاهر می شود ، از تحقیقات بازار و امکان سنجی پروژه شروع می شود و با طراحی و معماری پروژه و همچنین تدوین طرح بازاریابی گسترش می یابد . پس از آن با قیمت گذاری و پیش فروش و در نهایت با مدیریت تحویل و بهره برداری از پروژه ادامه می یابد و افق آن بر خلاف فروش که در بسیاری از موارد دید مقطعی دارد ، افق دوسویه و بلندمدت است .

مهندسی فروش

مهندسی فروش پروژه ساختمانی

آنچه امروزه در بازار املاک و پروژه های ساختمانی به آن نیاز داریم ، رویکرد علمی مبتنی بر دو عامل است . ابتدا نیازهای مشتری تعریف می شود و دوم ویژگی ها و مشخصات محصول که در اینجا به معنای مشخصات و ویژگی های پروژه است . وجه اشتراک این دو چیزی است که ما در مهندسی فروش به دنبال آن هستیم .

به عبارت ساده تر ، مهندسی فروش به دنبال اشتراک نیازهای مشتریان و ویژگی های پروژه های ساختمانی است که هر دوی این موارد باید از ابتدای کار مورد توجه قرار گیرد .

مهندسی فروش پروژه های ساختمانی

چرا مهندسان فروش ؟

این رابط‌ های حرفه‌ ای به‌ عنوان واسطه‌ ای بین تولید کنندگان و مشتریان عمل می‌کنند . آنها به مشتریان کمک می‌کنند تا با ارزیابی پیشنهادات سازنده ، تعیین کنند که چه تجهیزات یا موادی برای کارشان مناسب‌ تر است ، و در عین حال بینش صنعت را برای تولیدکنندگان در مورد اینکه چگونه محصولاتشان می‌تواند بهتر نیازهای مشتری را برآورده کند ، ارائه می‌کنند .

این مشاغل تخصصی به متخصصانی نیاز دارند که هر دو طرف پروژه های مهندسی عمران را درک کنند : شرکت ها محصولات خود را بازاریابی می کنند و مهندسان عمران چگونه از آنها در سایت های ساختمانی استفاده می کنند . با این حال ، قبل از اینکه بتوانید به عنوان یک مهندس فروش در نظر گرفته شوید ، اطلاعات پیش زمینه ای وجود دارد که باید بدانید .

در بیشتر موارد ، آنها در علوم و ریاضیات متخصص هستند مهندسی عمران به محاسبات و طراحی های پیچیده زیادی نیاز دارد که فقط تعداد کمی از حرفه های دیگر انجام می دهند . به طور خاص ، آنها به طور کلی دارای مدرک مهندسی عمران یا مدیریت بازرگانی با تاکید بر مدیریت هستند . تخصص فنی یک الزام سختگیرانه نیست ، اما مطمئناً زمانی که زمان بحث در مورد پیشرفت های محصول جدید با تولید کنندگان یا توانایی ها در هنگام توضیح الزامات به پیمانکاران فرا می رسد ، کمک می کند .

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید .

مهندسی فروش

آنها همچنین باید چندین سال تجربه کار در نقش های تولیدی یا مشاوره ، کار میدانی قبل از ورود به بخش فروش داشته باشند . در نهایت ، از آنجایی که بسیاری از مهندسان فروش مستقیماً با پیمانکاران کار می‌کنند ، باید راحت در مورد مسائل پیچیده مهندسی صحبت کنند . پیمانکاران نمی‌خواهند صحبت‌های پر از اصطلاحات تخصصی را بشنوند که در پیاده‌ سازی این سیستم‌ها در عمل روزمره چندان منطقی به نظر نمی‌رسد . بنابراین ، اینها پیش نیازهای اساسی هستند .

بیایید نگاهی بیاندازیم به جایی که این کارگزاران بسیار متخصص در سناریوهای دنیای واقعی قرار می گیرند . از این گذشته ، درک دقیق آنچه که آنها هر روز انجام می دهند به ما نشان می دهد که چرا مهندسان فروش چنین نقش مهمی را ایفا می کنند .

مسئولیت های کلی : بنابراین ، مهندسان عمران چگونه می توانند ایده هایی برای سازه های آینده ارائه دهند ؟ چگونه سازندگان موادی را برای مطابقت با درخواست های مدیران پروژه تولید می کنند ؟ چگونه همه چیز با توافق همه انجام می شود ؟ اینجاست که مهندسان فروش وارد می شوند . همانطور که در بالا ذکر شد ، آنها محصولات را بر اساس مشخصات درخواست شده توسط مهندسان عمران ارزیابی می کنند و هزینه های مربوط به تصمیمات خاص را تجزیه می کنند .

اینجا کلیک نمایید و بلافاصله با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار کنید .

مشاوره مهندسی فروش پروژه

سپس ، آنها تمام گزینه های ممکن را در چارچوب بودجه ارائه می کنند تا پیمانکاران عمومی بتوانند بدون تردید مواد را انتخاب کنند . ممکن است به اندازه کافی ساده به نظر برسد که یک طرف چه چیزی از طرف دیگر می خواهد ، اما در اینجا خیلی بیشتر از چیزی که به نظر می رسد وجود دارد . مقدار زیادی آموزش برای اجرای صحیح این نقش ها صرف می شود . یک شبه بر آن مسلط نخواهید شد ! و شاید مهمتر از آن ، برای ارائه اطلاعات دقیق باید از فناوری فعلی مطلع شوید .

جایی برای اطلاعات نادرست وجود ندارد . مهندسان فروش با تسلط کامل به پیشرفت‌های فناوری در صنایع ، می‌آموزند که چگونه بهترین شیوه‌ها در طول زمان تکامل می‌یابند . به این ترتیب ، آنها می توانند روندهای فعلی را با استفاده از زبان مختصر توضیح دهند و پیش بینی های دقیقی در مورد قیمت ها و اقدامات در ماه ها یا سال های آینده انجام دهند .

 

برای درخواست بررسی پروژه در مرحله پیش طراحی ، پیش فروش ، مرحله فروش و مرحله پس از فروش می توانید از تیم متخصص و مجرب شرکت توسعه عمران کمک بگیرید .

برای ارتباط و مشاوره با کادر شرکت برای انجام امور فروش پروژه خود کلیک کنید .

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما