تهاتر نورپردازی-تهاتر لوازم برقی و تابلو برق-تهاتر کلید و پریز

توسط0
593
تهاتر نورپردازی-تهاتر لوازم برقی و تابلو برق-تهاتر کلید و پریز

تهاتر نورپردازی

بی شک همه شما از اهمیت نورپردازی در یک محیط آگاه هستید. بهتر است بدانید نورپردازی مبحث گسترده ای است که بیشتر از روشنایی یک اتاق می باشد و چگونگی حال و هوای یک اتاق به آن وابسته است. همچنین اهمیت نورپردازی بر سلامت روح و فضای افراد را نیز نمیتوان نادیده گرفت.

در این مقاله قصد بررسی روشنایی و تهاتر روشنایی ساختمان را داریم. روشنایی یک ساختمان نیازمند افراد متخصص و ابزار و تجهیزات نورپردازی است. که بسیاری از پیمانکاران و ساختمان سازان خواستار انجام آن به صورت تهاتری هستند. شاید برای بسیاری از شما این سوال مطرح شود که تهاتر چیست؟ و جه کاربردی دارد؟ در ادامه به بررسی این موضوع مهم در ساختمان سازی میپردازیم.

تهاتر چیست؟

تهاتر که عده ای آن را با نام بارتر نیز میشناسند، به معاملات پایاپای گفته میشود. به عبارتی در این معاملات یک کالا یا خدمات در قبال کالا یا خدمات دیگر معامله میگردد. استفاده از این روش به سال ها قبل و با تخصصی شدن بسیاری از فعالیت ها برمیگردد. به طور کل معاملاتی که در آن دو کالا باهم مبادله میشود، معامله تهاتر یا پایاپای نامیده میشود. بهتر است بدانید در انجام معاملات تهاتری هیچ ابزار معاملاتی مانند پول مورد استفاده قرار نمیگیرد.

امروزه معاملات تهاتری برای شرکت یا کشورهایی که ترجیح میدهند به جای پرداخت پول، به مبادله کالا یا خدمات بپردازند بسیار کارامد خواهد بود. همچنین این روش برای افرادی که ابزار معاملاتی یا ارز معاملاتی در دست ندارند نیز روش مناسبی است.  با گسترش پول و وجه نقد میزان استفاده از این روش کاهش پیدا کرد، اما همچنان استفاده از این روش در بسیار از صنایع مانند صنعت ساختمان سازی رواج دارد.

تهاتر نور پردازی

در چه زمان هایی از معاملات تهاتری استفاده میشود؟
 1. استفاده از معامله تهاتری در زمان هایی که با کمبود وجه نقد مواجه هستیم.
 2. استفاده از معاملات تهاتری در زمان هایی که استفاده از ابزار مبادلاتی دشوار است.
 3. استفاده از معاملات تهاتری در زمان هایی که با تحریم مواجه هستید.
 4. استفاده از معاملات تهاتری در زمان هایی که افراد در تلاشند نیازهای یکدیگر را بر طرف کنند و به فکر کسب سود نیستند.
 5. استفاده از معاملات تهاتری در زمان هایی که شرکت ها به دنبال روش هایی برای فرار مالیاتی هستند.

تهاتر نورپردازی

همانطور که بیان کردیم استفاده از معاملات تهاتری در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان سازی بسیار رواج یافته است. چرا که بسیاری از پیمانکاران پروژه های ساختمانی برای تکمیل پروژه های خود با کمبود نقدینگی مواجه هستند. در این زمان ها پیمانکاران در تلاشند مواد و مصالح مورد نیاز خود را با روش تهاتری به دست آورند. به این صورت که در ازای دریافت مصالح مورد نیاز خود یک واحد ملک، آپارتمان و … را واگذار کنند.

در این صورت میتوانند مصالح مورد نیاز یا خدمات مورد نیاز خود را بدون پرداخت وجه نقدی به دست آورند. در تهاتر نورپردازی نیز پیمانکاران به همین شکل عمل میکنند. یعنی با شرکت هایی معامله انجام میدهند که حاضر به انجام تهاتر باشند و در ازای ارائه تجهیزات مورد نیاز جهت نورپزدازی یک واحد آپارتمان را بعد از تکمیل واگذار کنند.

تهاتر-نورپردازی

انواع نورپردازی ساختمان

به طور کل عملیات نورپردازی در ساختمان ها به دو دسته تقسیم میشوند. که عبارتند از:

نورپردازی بیرونی

 نورپردازی بیرونی به دو دسته نورپردای نما و نورپرزدای فضای سبز تقسیم میشود:

نورپردازی نما: یکی از مسائل مهمی که در نورپردازی ساختمان باید مورد توجه قرار گیرد، هماهنگی رنگ متریال نمای ساختمان و رنگ نور انتخاب شده میباشد. به طوری که میتوان نورپردازی نما را مهم ترین قسمت نوپردازی ساختمان دانست که عوامل مختلفی از جمله رنگ، شدت نور، میزان مصرف انرژی  انتخاب نحوه نورپردازی و … تاثیرات بسیاری بر آن داشته و منجر به ایجاد فضایی زیبا و دلنشین میگردد.

نورپردازی حیاط و فضای سبز: با اعمال نورپردازی مناسب در فضای سبز میتوان منجر به القای حس آرامش در محیط شد. با بکارگیری نورپردازی مناسب میتوان تمامی زیبایی های فضا در شب را با استفاده از تکنیک های نور و سایه به نمایش گذاشت. البته لازم به ذکر است که نوپردازی محیط و استفاده از تجهیزات نورپردازی مختلف نیاز  به هزینه زیاد ندارد. در واقع شما میتوانید با استفاده از نورهای متحرک از جمله فانوس، شمع، چراغ های شارژی و … فضای مورد نظر خود را نورانی کنید.

نورپردازی داخلی

یکی از موارد پر اهمیت در طراحی داخلی ساختمان ها، نورپردازی داخلی می باشد. بهتر است بدانید دیوارها و سقف مهم ترین نقش را در نورپردازی فضای داخلی بر عهده دارند که طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون منزل به خوبی ازچگونگی اعمال نورپرازی و اهمیت شکل آن آگاه هستند.

تهاتر لوازم برقی در پروژه های ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است تنها تامین کنندگان بزرگ و یا تولید کنندگان توانایی تهاتر چنین اقلامی را دارند. البته تهاتر سیم و کابل نسبت به تهاتر لوازم برقی دیگر بسیار پیچیده تر و سخت تر است. سختی تامین تهاتری سیم و کابل از آنجا منشاء می گیرد که سیم و کابل فرآورده شده ی مس است و مس بمانند الباقی فلزات معمولاً به صورت نقد معامله می شود اعم از اینکه وضعیت بازار از ثبات برخوردار باشد و یا متزلزل و غیر پایدار باشد.

تهاتر لوازم برقی

بهر حال لوازم برقی تهاتری تنها شامل سیم و کابل نمی گردد و شامل بسیاری از لوازم و اقلامی است که در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

لوازم برق تهاتری شامل سیم و کابل، کلید و پریز، لوازم روشنایی، لوازم اطفاء و اعلان حریق، لوازم نور پردازی، انواع لامپ، تابلو برق و به عبارتی کلیه اقلام الکتریکال یک پروژه ساختمانی را شامل می گردد.

البته بعضی از اقلام الکتریکال پروژه های ساختمانی کاملاً تخصصی هستند و از حیث لوازم برقی خارج می گردند. مانند آسانسور، پله برقی، تجهیزات برقی و الکتریکی سرمایش و گرمایش ساختمان، دوربین های مدار بسته، سیستم های هوشمند ایمنی و …

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 
بنابراین تهاتر لوازم برقی پروژه ساختمانی تقریباً شامل کلیه ی لوازم و اقلام برقی و الکتریکی ساختمان می گردد مگر رشته های تخصصی که در بالا ذکر شد.

تهاتر کالای برقی، تهاتر اقلام الکتریکی ساختمان همه تقریباً شامل لوازم برقی بود که در بالا توضیح دادیم. بهتر است، حتماً لوازم برقی را یکجا تهاترنمایید و ترجیحاً اجراء را نیز تفکیک ننمایید. یعنی اجرای تهاتری لوازم برقی را نیز به همان تأمین کننده تهاتری لوازم برق و الکتریکی ساختمانی خود دهید.

برای محاسبه ی نیاز پروژه به اقلام الکتریکی و لوازم برقی حتما از کارشناسان و مهندسان متخصص در این بخش بهره مند گردید. مثلاً اگر شما در پروژه ساختمانی خویش موتورخانه دیده باشید و بالتبع تجهیزات الکتریکی شما افزایش خواهد داشت و به تابلو برق های بسیار صنعتی و گران نیاز خواهید داشت.

جهت واگذاری بازاریابی و مهندسی فروش پروژه های خود اینجا کلیک کنید
چه بسیار سازندگانی که در پروژه های ساختمانی خود پتانسیل و کشش قیمت منطقه ای و اجرای پروژه خود را با دقت بررسی و ارزیابی نکرده اند و با تعبیه یک موتورخانه متحمل تامین تابلو برق های بسیار گران و سنگین قسمتی شده اند و در پایان سود حاصله از فروش واحدهای باقیمانده کفایت سود مورد انتظار سرمایه گذاری را ننموده است.

به هر حال، باید دقت شود و به صورت کاملاً کارشناسی شده از برندها و کالاهای وارداتی و داخلی استفاده نمود، چرا که قیمت گذاری پروژه ها مبنی بر قیمت منطقه ای و حوزه نفوذ است. مثلاً شما نمی توانید از بعضی از سیستم سیستم های سرمایش و گرمایش در پروژه ه ای استفاهد نمایید که امکان فروش با قیمت مناسب را ندارد.

تهاتر لوازم برقی

شرکت توسعه عمران آساک با سابقه 15 ساله در بخش تأمین کالاهای برقی به صورت تهاتری و اعتباری می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. این شرکت می تواند علاوه بر تامین تهاتری کالای برقی پروژه ی شما مشاوره خوبی نیز جهت انتخاب لوازم برقی با توجه به نیاز پروژه و قیمت فروش آن باشد.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان مهندسی با شماره 09129531853 در ارتباط باشید.

بهتر است قبل از خرید لوازم برقی به صورت نقدی و چه به صورت اعتیاری یا تهاتری با مهندسین مشاوره این شرکت مشاوره نمایید و لوازم برقی را به صورت مهندسی شده و اقتصادی تهیه و تامین نمایید.

فراموش نکنید، با یک مشاوره تخصصی با مهندسین برق شرکت آساک می توانید از هر حیث قیمت تمام شده مالاهای برقی ساختمان و پروژه خویش را به طور محسوس کاهش دهید. در صورت نیاز به مشاروه در خصوص تهاتر لوازم برقی و الکتریکی و کالاهای مرتبط شامل اعلان و اطفاء حریق و تابلو برق تماس بگیرید.

تهاتر کلید و پریز تهاتر کلید و پریز با واحد‌های مسکونی و تجاری به همراه دیگر لوازم برقی فقط توسط تأمین کنندگان توانمند امکان پذیر است. به این دلیل که به همراه کلید و پریز، سیم و کابل و دیگر لوازم برقی هم باید در سبد خرید خریدار باشد تا به عددی قابل توجه برای تهاتر برسد.

در اینصورت چون سیم و کابل و اقلام روشنایی ارتباط مستقیم با فلز مس دارد; و این فلز نیز در بازار به صورت نقد معامله می شود قطعا باید تهاتر کننده قدرت مالی خوبی داشته باشد.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 

تهاتر کلید و پریز ساختمان

البته کلید و پریز و اقلام مرتبط با آن را به تنهایی در پروژه های بزرگ مقیاس یا مجتمع های چندمنظوره نیز می توان تهاتر نمود. اما همانطور که عرض کردم در مجتمع های کوچک مسکونی یا اداری این امکان نیست؛ مگر اینکه کلید و پریز تهاتری همراه سیم و کابل و یا تابلو برق و سیستم های اعلان و اطفای حریق باشد.

در پروژه های ساختمانی اعم از تجاری، اداری و مسکونی در انتخاب برند، طراحی و مدل کلید پریز تهاتری دقت نمایید و حتما با مهندسین معماری و دکوراسیون داخلی مجتمع خود مشورت نمایید.

کارگزاری تامین مصالح و کالاهای ساختمانی خود را به ما بسپارید

کلید و پریزی که تهاتر می نمایید می بایست با دیزاین، رنگ و دکوراسیون داخلی پروژه شما همخوانی داشته باشد. متاسفانه، بارها دیده شده به خاطر کمبود نقدینگی و مشکلات مالی کارفرماها دیزاین و معماری پروژه خویش را فدای کلید و پریز تهاتری موجود در بازار نموده اند. به این صورت آسیبی که به پروژه از هر لحاظ به ویژه قیمت می خورد به مراتب بیشتر از تهاتر کلید و پریز می باشد.

کلید و پریز تهاتری را از کجا تهیه نماییم؟

برای تهیه کلید و پریز تهاتری بهتر است به تولید کنندگان و یا تامین کنندگانی مراجعه نمایید; که سابقه و تجربه تهاتر اقلام تاسیسات الکتریکی را داشته باشند.

البته همانطور که عرض کردم تهاتر کلید پریز به تنهایی معمولا امکان پذیر نیست; مگر اینکه پروژه یا مجتمع ساختمانی زیربنای زیادی داشته باشد; و به اصطلاح بزرگ مقیاس باشد. اما در پروژه های کوچک ناگزیر به تهاتر کلید پریز همراه دیگر اقلام الکتریکی مثل سیم و کابل و لوازم روشنایی و تبابلو برق و غیره هستید.

تهاتر کلید و پریز

درهرحال، تلاش نمایید که در انتخاب مدل و طراحی کلید و پریز عجله ننمایید; و سپس به شرکتهای تامین کننده برای تهاتر کلید و پریز مراجعه نمایید.

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 
تهاتر کلید پریز توسط شرکت توسعه عمران آساک

شرکت توسعه عمران آساک; با توجه به سابقه و رزومه ۱۵ ساله در بخش تهاتری اقلام ساختمانی به ویژه کلید و پریز تهاتری; یکی از بهترین انتخاب های شما برای تهاتر لوازم الکتریکی ساختمان شما می باشد.

شما می توانید به ۳ صورت نقد و اقساط، اعتباری یا ضمانت نامه و تضمین مناسب و یا تهاتر با واحد‌های مسکونی و تجاری، کلید و پریز، سیم و کابل، تابلو برق، کالاهای روشنایی و اعلان و اطفای حریق را از شرکت توسعه عمران آساک شرق تهیه و تأمین نمایید.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

گروه بین المللی آساک شرق به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در تأمین اقلام ساختمانی به صورتها و روشهای فوق به ویژه تهاتری فعالیت می نماید.

این شرکت با توجه به سابقه و رزومه قابل اعتنا در این بخش; از وندور بسیار خوبی متشکل از شرکت های تولیدی برخوردار است; و مستقیما یا توسط یکی از شرکتهای تولیدی و تامین کنندگان طرف قراردادش; در کمترین زمان اقلام مورد نیاز شما را تهیه و تأمین می‌نماید.

تهاتر کلید و پریز

برای مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید و یا روی واتس آپ پیام بگذارید.

تهاتر تابلو برق

در ابتدا بهتر است بدانید که تابلو برق چیست؟ در واقع تابلو برق فضایی است که برای سامان دهی انشعابات برق در یک محیط ایجاد می شود. در واقع این تابلو برق به منظور حفظ ایمنی در محیط طراحی شده است و علاوه بر آن برای بهبود جلوه بصری نیز مناسب می باشد. تابلو برق ها جعبه هایی می باشند که ممکن است جنس آن ها فلزی و یا غیر فلزی باشد. و از آنجا که در ابعاد و انواع مختلفی ساخته می شوند، از این رو کاربرد های متنوعی نیز دارد. در ادامه شما را با کاربرد های تابلو برق آشنا می کنیم.

تابلو برق‌ ها و کاربرد های متنوع آن
 • تابلو برق ها از انتقال شوک های الکتریکی به افراد جلوگیری خواهد کرد.
 • تابلو برق، برق را به صورت مساوی و میزان مورد نیاز در میان مدار های مصرف کننده، پخش می کند.
 • در واقع تابلو برق ها از مهم ترین منابع تامین انرژی می باشند.
 • تابلو برق ها از منابع برق متعددی برخوردار است.
 • فیوز های موجود در تابلو برق، در اصلاح ضریب توان تاثیر گذار بوده و از نشتی جریان جلوگیری می کند.
 • هر تابلو برق در محافظت از تجهیزات و وسایل داخل تابلو در مقابل عوامل مختلف محیطی مانند باران و برف و …. کاربرد دارد. و …..

مهم‌ ترین اجزای یک تابلو برق


 • تهاتر تابلو برق

آشنایی با انواع تابلوهای برق داخل ساختمان

به طور کلی می توان تابلو های برق داخل ساختمان را به سه دسته تقسیم کرد. 1) تابلو جعبه فیوزها 2) تابلو اصلی (تابلوی کنتور) 3) تابلو عمومی

تابلو جعبه فیوز

جعبه فیوز تابلویی است که تغذیه مدارهای روشنایی و پریزهای هر واحد مسکونی را فراهم می کند.

 

تابلو عمومی

تابلو عمومی به تابلویی گفته می ‌شود که برق مکان ‌های عمومی یک ساختمان که همه ساکنان به آن دسترسی دارند را فراهم می‌ کند.

تابلو کنتور

تابلو کنتر در واقع همان تابلو اصلی می باشد که در ورودی ساختمان قرار می گیرد. در واقع این تابلو برق تمامی واحد ها و فضا های مشترک را نمایش می دهد.

انواع تابلو برق از نظر شکل طراحی
فیکس

تابلو برق فیکس به تابلویی گفته می شود که می توان بر روی آن تجهیزاتی را برای کنترل و نظارت نصب کرد. تابلو برق فیکس نیز به چند صورت طراحی می شود که تابلو برق های ایستاده و دیواری از این نوع هستنند.

کشویی

این نوع تابلو برق به صورت کشویی ساخته شده است. از این رو نسبت به تابلو برق های فیکس از هزینه بالاتری برخوردار است. لازم به ذکر است که بیشتری شرکت های بزرگ از این نوع تابلو استفاده می کنند.

تابلوهای مدولار

در واقع تابلو های مدولار نوع پیشرفته تابلو های فیکس ایستاده می باشد. در واقع هر فیدر به شکل یک مدول در تابلو نصب شده و به وسیله یک صفحه فلزی از فیدر بالایی و فیدر پایینی خود جدا می شود.

انواع تابلو برق از نظر ایستایی

ایستاده

جنس بدنه این نوع تابلو برق ها از اتینلس استیل می باشد. همان طور که از نامش پیداست حالت این تابلو ها به صورت ایستاده می باشد. و برخی از آن ها به صورت جداگانه طراحی شده و در محل نصب می شود.

دیواری

تابلو های دیواری در صورتی که در داخل دیوار نصب شوند، به آن ها تابلو توکار گفته می شود. اگر بیرون از دیوار و با استفاده از تجهیزات دیگری نصب شود، به آن تابلو روکار گفته می شود.

وظایف تابلو برق چیست؟

به طور کلی وظایف تابلو برق را در سه دسته تقسیم بندی می کنند. که تغذیه مصرف کننده ها و توزیع برق مناسب برای ایمنی و حفاظت از مصرف کننده ها را می توان به عنوان اولین وظیفه تابلو برق دانست.

وظیفه دوم تابلو برق ها، کنترل دستی یا اتوماتیک در مراکز صنعتی می باشد. این تابلو ها کمک خواهد کرد که در صورت قطع و یا وصل کردن برق، بتوان بدون استفاده از کنتاکتور، از کلید های سلکتوری استفاده کرد.

یکی دیگر از وظایف تابلو های برق، بهینه نمودن برق می باشد. به طور کلی تابلو های برق خازنی که در اماکن عمومی قرار دارد، موجب بهینه کردن برق می شوند.

نحوه کار در تهاتر تابلو برق چگونه است؟

نحوه کار در اجرای سیستم های هوشمند ساختمان از جمله تابلو برق به صورت تهاتری به این شکل است که جمع کل هزینه های مربوط به خدمات محاسبه شده و کارفرما در قبال این هزینه ها ملکی را می فروشد و میزان ما به التفاوت مبلغ، طبق توافق طرفین پرداخت خواهد شد.

 

تهاتر تابلو برق ساختمان به صورت صد در صد تهاتر با واحد‌های مسکونی، اداری و تجاری امکان پذیر است. اما فقط در پروژه های بزرگ و دارای زیربنای زیاد که از موتورخانه و تاسیسات الکتریکی ویژه ای بهره میبرند امکان تهاتر تابلو برق به تنهایی ممکن می شود. بدیهی است که در پروژه های کوچک نیز امکان تهاتر جعبه و تابلو برق در کنار دیگر لوازم برقی و الکتریکی امکان تهاتر می باشد.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 

تهاتر جعبه و تابلو برق راچه شرکتهایی انجام می دهند؟

تهاتر جعبه و تابلو برق معمولا توسط تولید کنندگان و یا تاجرانی صورت می گیرد که با تولید کننده تعامل مالی و بده بستان زیادی دارند. این تاجران یا تامین کنندگان مراوده مالی بسیار زیادی با تولیدکنندگان دارند.

بهرحال، اگر مبلغ جعبه برق پروژه شما کمتر از حدی شد که بتوان از دل آن واحد تهاتر کرد نگران نباشید و با کارشناسان ما تماس بگیرید قطعا راه حل آن را ارایه خواهند داد.

اگر نیاز به اجرای خدمات ساختمانی دارید کلیک نمایید
شرکت توسعه عمران آساک در خصوص تهاتر جعبه برق ساختمان به چه شکل اقدام می نماید؟
شرکت توسعه عمران آساک شرق به دو صورت تهاتر می نماید.
 • در مقام تأمین کننده؛ به این معنا که تابلو برق شما را از تولید کننده خرید می نماید و مستقیما با واحد‌های شما تهاتر می کند. در این صورت شرکت تهاتری آساک فروشنده تابلو برق تهاتری به شما می گردد.
 • در مقام کارگزار؛ به این معنا که با یکی از تولید کنندگان یا تاجران طرف قرارداد خود به عنوان کارگزار برای شما جعبه برق تهاتری را تهیه و تأمین می‌نماید. در این صورت شما مبلغی را تحت عنوان حق الزحمه کارگزاری به شرکت توسعه عمران آساک پرداخت می نمایید.

تهاتر تابلو برق

آیا اگر مبلغ تابلو برق تهاتری به اندازه واحد ساختمانی نشد نیز تهاتر امکان پذیر است؟

در چنین مواردی که قیمت تابلو برق با واحد مسکونی یا تجاری شما برابری نمی کند معمولا تولید کنندگان یا تامین کنندگان کالا ورود نمی کنند. اما شرکت تهاتری آساک مستقیما بخشی از واحد ساختمانی را تهاتر میکند و بخشی دیگر را یا کالاهای دیگری که کارفرما یا سازنده نیاز دارد برای ایشان تهیه و تأمین می کند و یا الباقی ثمن معامله آپارتمان را با شرایط مورد توافق طرفین پرداخت می نماید.

وجود شرکت‌هایی مثل توسعه عمران آساک برای حل چنین مشکلاتی می باشد. فراموش نکنید این شرکت سالهاست که در بخش تهاتر کالا و خدمات ساختمانی به ویژه تاسیسات برقی فعالیت می نماید و از نحوه تهاتر تابلو و جعبه برق و چالشهای پیش روی آن آشنا است.

بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای خرید تهاتری جعبه و تابلو برق همچنین کلیه لوازم برقی شامل تاسیسات روشنایی، چراغ برق، سیم و کابل و اعلان و اطفای حریق از مشاوره با کارشناسان ما بهره مند گردید؛ جلسه حضوری گذاشته و نیازهای مجتمع ساختمانی خود را مطرح نمایید و از پیشنهادهای مهندسین با تجربه و متخصص ما در این بخش استفاده کنید.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

شما حتی می توانید از مهندسین برق شرکت آساک برای بهینه سازی و اقتصاد پروژه بهره جویید.

آساک شرکتی متخصص در بخش تأمین مصالح، تجهیزات و خدمات ساختمانی است و راهکارهای خوبی برای حل مشکلات شما خواهد داشت.

تهاتر تابلو برق

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما