خدمات مشاوره‌ای

در بخش خدمات مشاوره ای این نکته حائز اهمیت است نظر به اینکه مدیریت شرکت توسعه عمران آساک وکیل دادگستری و متخصص در دعاوی املاک و مستغلات هستند. همچنین بخشی از سازندگان محترم از این تخصص فنی استقبال نموده‌اند. لذا بر آن شدیم که توانایی و تخصص خویش را به مشتریان و همکاران عرضه نمائیم.

انشاالله بدینوسیله حقوق تضییع شده سازندگان، پیمانکاران و مشارکت کنندگان با بهترین شکل ممکن استیفاء گردد.

نباید فراموش کرد که مسائل، دعاوی و چالش‌های پیش روی همکاران، بسیار تخصصی است. بهتر است از وکیل آشنا به چنین دعاوی‌ای بهره‌مند شد.

دعاوی رایج در بین همکاران ساختمانی به شرح ذیل می‌باشد:

داوری

قراردادی

که هر یک از این دعاوی نیاز به مشاوره و حضور احدی از وکلا و کارشناسان حقوقی آشنا به صنعت ساخت و ساز و مهندسی ساختمان دارد.

حیطه ی وظایف کارشناسان خدمات مشاوره ای

کارشناس باید بتواند جهت احقاق حقوق کارفرمایان و پیمانکاران اقدامات موثر و لازم را انجام دهد. 

اشراف کامل به هر دو وجه یعنی حقوقی و مهندسی خدمات مشاوره ای را به نحو احسن و به بهترین شکل ممکن ارائه دهد .تا از تضییع حقوق آن ها جلوگیری شود. لذا، انتخاب مشاور و کارشناسی زبده و آشنا به هر دو فن امری لازم و گاها واجب می باشد. چرا که انتخابی نادرست موجبات خسارت های زیادی را به همراه دارد و ممکن است موجبات ضررهای جبران ناپذیری شود. متخصص بودن وکیل و کارشناسان و مشاوران از مهم ترین شروط انتخاب و موفقیت در گرفتن نتیجه ی مطلوب می باشد.

خدمات مشاوره ای شرکت آساک تامین بخشی از خدمات متعدد این مجموعه جهت تسهیل در امور پیمانکاری و کارفرمایی می باشد. راحتی و آرامش یک مجموعه در گرو همراه بودن مشاوران و ارائه ی خدمات مشاوره ای تخصصی می باشد. این امر میسر و محقق نخواهد شد مگر با حضور کارشناسان فنی مهندسی و حقوقی. با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در بخش خصوص روی آیکون‌های زیر کلیک کنید
خدمات مشاوره ای شرکت آساک تامین