سخن مدیرعامل

سخن مدیرعامل

از آنجا که اقتصاد ایران در شرایط کنونی گریبانگیر نوسانات قیمت ارز و رشد فزاینده‌ی نقدینگی است، حفظ چرخه‌ی تولید (ساخت و ساز) و همچنین قدرت خرید از جایگاه شایانی برخوردار است.

شرکت بین المللی توسعه عمران آساک شرق با درک اهمیت این موضوع مبادرت به راه اندازی این خدمات نمود.

مأموریت این شرکت که در قالب وبسایت فعالیت می‌نماید در یک جمله خلاصه می‌شود (پیشرفت پروژه‌ی شما طبق برنامه‌ زمانبندی فارغ از شرایط بازار). از اینرو به شما پیشنهاد می‌نمایم قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما مشاوره نمائید.

این سایت تحت نظارت و پشتیبانی، و زیر مجموعه شرکت توسعه عمران آساک شرق با شناسه ملی 10103967650 و شماره ثبت 348991 به تاریخ ثبت 1388/03/05 ایجاد شده است.

به امید موفقیت

سید حسن ذوقی

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید

درباره ی شرکت ساختمانی آساک تامین

شرکت بین المللی توسعه عمران آساک شرق به پشتوانه سوابق علمی و تحقیقاتی، مدیریتی و اجرائی گروهی از صاحب نظران، کارشناسان و متخصصان برجسته پس از 15 سال تجربه حرفه ای، با نگرشی راهبردی و استراتژیک و با هدف ایجاد بستری مناسب برای پاسخ گویی به نیاز جامعه و توسعه ی طرحهای عمرانی و ساختمانی شکل گرفت.

وجود دانش فنی لازم و سوابق اجرائی مدیران و متخصصان در راستای ارائه خدمات برتر مهندسی، این شرکت را قادر ساخته تا بتواند پروژه های عمرانی را با بهترین کیفیت، کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام رساند.

 سخن مدیرعامل

از ویژگی های بارز این شرکت، ارتباط دائم و همکاری مستمر مدیران و مهندسان با مراکز علمی و تحقیقاتی; اساتید دانشگاهی و متخصصان خارجی است که علاوه بر تبادل اطلاعات و شرکت در آموزش ها و همابش ها باعث به روز نگهداشتن دانش مدیریتی و فنی شرکت در زمینه های مرتبط شده است تا ماحصل اندوخته ها و تجربه های علمی کسب شده را در پروژه ها و طرح ها به کار گیرد.

این شرکت دارای مدیریتهای زیر می باشد:

1- بازاریابی و مهندسی فروش، به صورت خرد و کلان

2- تامین اقلام و خدمات بنا؛ به صورت نقدی و تهاتری

3- سرمایه گذاری و مشارکت ها؛ به صورت مشارکت و تأمین مالی

4- خدمات ویژه مهندسی؛ کنترل پروژه و تحقیقات اقتصادی

5- خدمات حقوقی و داوری؛ حقوق پیمان، کارشناس و داوری تخصصی