تهاتر اسکلت فلزی و بتنی با واحدهای مسکونی و تجاری

تهاتر اسکلت فلزی و بتنی با واحدهای مسکونی و تجاری

تهاتر اسکلت اعم از اسکلت بتنی و اسکلت فلزی با مصالح یا بدون مصالح نیاز به پشتوانه مالی پیمانکار دارد. علاوه به توانایی مالی پیمانکار نیاز به تجربه در بخش تهاتر نیز هست. به این معنا که شخص یا شرکت تهاتر کننده قبلا قرارداد تهاتر اسکلت بسته باشد و سپس اجرا و تحویل داده باشد. بنابراین، پیشنهاد می گردد با کارشناسان شرکت توسعه عمران آساک در این خصوص مشورت نمایید.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 

 

شرکت آساک پس از سالها تجربه حرفه ای در بخش قراردادهای تهاتری با شرکت‌هایی طرف قرارداد شده است که از پتانسیل و حسن سابقه تهاتر برخوردارند. پس این شرکت می تواند شرکت های توانمند در حوزه ساخت، تأمین و اجرای اسکلت فلزی و بتنی را به شما معرفی نماید.

تهاتر اسکلت فلزی و بتنی ؛ روشی متداول در بازار ساخت و ساز امروزی تهاتر اسکلت فلزی و بتنی چیست؟ و روش آن چگونه است؟ چرا این کارانجام می شود تهاتراسکلت فلزی و بتنی به چه علت انجام می شود؟ و بسیاری سوالات از این قبیل که ذهن بسیاری افراد را درگیر خود کرده است. شرکت آساک تأمین توانایی انجام  تهاتر تجهیزات ساختمانی را با پیمانکاران و کارفرمایان محترم دارد.

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 

 

تهاتر

این روزها زیاد این کلمه رامی شنویم، اما چرا این لغت در ادبیات عامیانه ی ما لغت جدیدی است؟ در حقیقت تهاتر به هیچ وجه یک کلمه ی جدید نیست. تهاتربه معنی عوض کردن چیزی با چیز دیگر است. ریشه های این کلمه به تاریخ ابتدایی انسان باز می گردد. در دوران باستان که پول به معنای مسکوکات و اسکناس ها وجود نداشت، مردم کالاهای یکدیگر را تهاتر می کردند. مثلا دامداران در ازای مقداری برنج یک گوسفند را به این روش تهاتر می کردند.

در حقیقت این کارهمان مبادله کالا به کالا در دوران باستان است

اما در دوران امروزی این کار بیشتر در مورد اشیا و صنایع گران قیمت و اجناس پرطرفدار،به کار می رود. به عنوان مثال در این روزها چیزی که بسیار شایع است، معاوضه است. مثل معاوضه ی یک اتومبیل با یک اتومبیل دیگر یا یک خانه با مقداری دام، یا برعکس. به طور کلی معاوضه نیز یکی از اقسام این کاراست. به عنوان مثال این روزها به علت نبود نقدینگی در شهرداری ها یا ادارات دیگر با پیمانکاران،این کارصورت می گیرد. بدین شکل که مثلا یک پروژه ی اجرا شده از طرف پیمانکار به وسیله ی،تهاتر رفع و رجوع می شود. شرکت آساک تأمین مجری امور تهاتری و پروژه های بزرگ در امور ساختمانی و ساخت و ساز میباشد. تهاتر مصالح ساختمانی را به شرکت آساک تأمین بسپارید.

تهاتر اسکلت فلزی و بتنی

سایر مطالب  تهاتر آسانسور پکیج وارداتی و ترکیبی داخل با املاک و مستغلات

تهاتر اسکلت فلزی و بتنی

 تهاتر اسکلت فلزی و بتنی مسئله ای صنعتی و فنی است. ولی تبادلات دیگر مثل نمونه های مذکور تقریبا، همان روش معامله ی کالا به کالای سنتی است. تهاتر استراکچر یا اسکلت های ساختمانی از دو نوع متریال تشکیل می شود:

اسکلت فلزی

در این نوع، استراکچر یا اسکلت فلزی، که از تیرآهن، نبشی، ورق، و دیگر انواع نمونه های پروفیل ساختمانی، موجود در بازار، موجود هستند تشکیل شده است و صاحب آن تمایل به اعمال این روش در برابر دریافت چیز دیگری دارد،آن چیز می تواند یک اسکلت دیگر باشد یا تهاتر اسکلت فلزی با متریال دیگر صورت گیرد. یا صاحب آن استراکچر بخواهد تهاتر اسکلت فلزی با آهن آلات را انجام دهد و بسیاری انواع دیگر که در این نوع به کار برده می شود.

جهت مشاوره بازاریابی و مهندسی فروش کلیک نمایید

اسکلت بتنی

در اسکلت های بتنی هم مانند تهاتر اسکلت فلزی ممکن است ، صاحب ملک میل داشته باشد تهاتر اسکلت بتنی با مصالح را انجام دهد و یا از املاک و مستغلات دیگری در این زمینه استفاده کند .

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 

 

 

اسکلت فلزی

مقایسه ی میان اسکلت فلزی و بتنی به ما نشان می دهد که ، تهاتر اسکلت فلزی در جامعه ما با توجه بیشتر بودن استراکچرهای فلزی، بیشتر است . در تهاتر اسکلت فلزی مالک به علت بهره وری مالی ، یا تعویض محل سکونت، و بسیاری دلایل دیگر میل به این کاردارد. دلیل اول بسیار بیشتر ، در جامعه امروز ما کاربرد دارد.

اگر نیاز به مشاوره برای تأمین مصالح ساختمانی دارید کلیک نمایید

نوسانات ارزی در ساخت و ساز تهاتراسکلت فلزی و بتنی را بسیار مقرون به صرفه تر نموده است خصوصا با مصالح ،در توضیح تهاتر اسکلت این مسئله می توان گفت که مثلا شخصی یک اسکلت فلزی را پروفیل هایی ساخته که متوسط قیمت آنها 2 ریال بوده است و در حال حاضر همان پروفیل ها در بازار 5 ریال ارزش دارد. پس برای صاحب ملک این معامله ی مقرون به صرفه ای است که اسکلت فلزی خود را با پروفیل های نو،عوض کند. چیزی که به آن تهاتر اسکلت فلزی با متریال یاتهاتر اسکلت فلزی با آهن آلات می گویند.

در تهاتر اسکلت فلزی با متریال مالک به جای اسکلت و بر اساس قیمتش متریال یا مصالح ساختمانی مثل آجر، بلوک، بتن و یا انواع دیگر را دریافت می کند و در روش دوم مالک آن را با پروفیل های ساختمانی مثل تیرآهن، نبشی، ناودانی یا انواع دیگر پروفیل ها معاوضه می نماید. روش دیگر در این کار، تهاتر اجرای اسکلت فلزیاست که در این شیوه نیز در ازای اجرای اسکلت، مالک جنس یا چیز دیگر را غیر از پول به مجری ساخت میدهد وامروزه ازمتداول ترین روشهای اجرای ساخت استراکچر فلزی میباشد.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

تهاتر اسکلت

  • فروش شرایطی اسکلت فلزی
  • فروش اعتباری اسکلت فلزی
  • فروش اقساطی اسکلت فلزی

سایر مطالب  تهاتر مصالح ساختمانی با واحد مسکونی و اداری و تجاری

اسکلت بتنی

در این شیوه تفاوت عمده ای با روش این کار دراسکلت فلزی وجود ندارد و روشهای تهاتر اسکلت بتنی با مصالح و آهن آلات بسیار متداول است. اگر میخواهید مصالح مورد نیاز خود را تهاتر کنید و یا اگر تولید کننده ای هستید،که تمایل به تهاتر دارید با شرکت ساختمانی توسعه عمران اساک شرق تماس بگیرید.شرکت آساک تأمین برای پیشرفت پروژه های عمرانی در زمینه تهاتر متریال ساختمانی با پیمانکاران و کارفرمایان محترم همکاری میکند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تهاتر اسکلت فلزی و بتنی

#تهاتر اسکلت #تهاتر اسکلت فلزی #تهاتر اسکلت #تهاتر اسکلت فلزی و بتنی #تهاتر اسکلت