تهاتر ملک و املاک با بیت کوین و مستغلات با اقلام ساختمانی

توسط2
2260
تهاتر ملک و املاک با بیت کوین و مستغلات با اقلام ساختمانی

تهاتر ملک با بیت کوین

امروزه یکی از معاملاتی در تهاتر رواج گسترده ای یافته است، تهاتر ملک با بیت کوین می باشد. دلیل افزایش این نوع تهاتر را می توان پیشرفت بازار ارزدیجیتال و فعالیت بسیاری از افراد در این بازار دانست. در این مقاله قصد داریم شما را با تهاتر و بیت کوین آشنا کرده و مطالبی را در زمینه تهاتر ملک با بیت کوین بیان کنیم.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین اولین و محبوب ترین ارز دیجیتال است که در بستر شبکه بلاک چین فعالیت می کند. از دلایل محبوبیت بیت کوین می توان به قابلیت خرید کردن، انتقال ارزش، امکان سرمایه گذاری، غیر متمرکز بودن آن، امنیت بالا و … اشاره کرد. همان طور که گفته شد بیت کوین یک نرم افزار غیر متمرکز است که می توان آن را بر روی چندین کامپیوتر در سراسر جهان به طور همزمان اجرا کرد. به بیان دیگر بیت کوین نوعی پول الکترونیک است که به وسیله آن افراد می توانند به هر نقطه‌ ای از دنیا پول فرستاده یا از آن برای خرید کالا و خدمات استفاده کنند.

آشنایی با تهاتر

امروزه به دلیل کاهش گردش مالی و رکود اقتصادی، اکثر کشور ها با کمبود نقدینگی مواجه شده اند. و اینجاست که موضوع تهاتر بیان می شود. چرا که تهاتر به معنای مبادله پایاپای کالا با کالا، کالا با خدمت و خدمت با خدمت است که این مبادلات باید در چهارچوب قوانین و مطابق با توافق طرفین انجام شود. همچنین لازم است بدانید که تهاتر زمانی صورت می گیرد که یک معامله از ارزش مالی بالایی برخوردار باشد. مانند تهاتر ملک با بیت کوین، ملک با ماشین، ملک با ملک و …

تهاتر ملک با بیت کویین

تهاتر به چند روش امکان پذیر است؟

به طور کلی تهاتر در سه روش انجام می شود. 1) تهاتر قهری 2) تهاتر قراردادی 3) تهاتر قضایی. در ادامه شما را با این سه روش تهاتر آشنا خواهیم کرد.

تهاتر قهری: در این تهاتر حکم، بر اساس حکم قانون است. به این منظور که در تهاتر قهری افراد معامله حق هیچگونه دخالت در مبادلات را ندارند.

تهاتر قراردادی: در تهاتر قراردادی دو طرف معامله پس از توافق با همدیگر، مبادلات را انجام می دهند.

تهاتر قضایی: تهاتر قضایی زمانی انجام می شود، که در معامله بین دو طرف اختلافی به وجود آید. در این صورت لازم است که موضوع تهاتر در دادگاه بیان شود و مطابق با رای دادگاه تهاتر صورت گیرد.

تهاتر ملک

در صنعت ساخت و ساز ما می توانیم بیشترین کاربرد تهاتر را مشاهده کنیم. چرا که در این صنعت قیمت ها روز به روز در حال افزایش است و بنابراین قدرت خرید و فروش افراد و قدرت ساخت و ساز در این صنعت کاهش می یابد. بنابراین در صنعت ساخت و ساز به دلیل کمبود نقدینگی، بیشتر از مبادلات تهاتری استفاده می کنند. همچنین لازم است بدانید که ملک را می توان با فاکتور های مختلف از جمله کالا، ماشین، بیت کوین و …. مبادله کرد. در ادامه شما را با انواع تهاتر ملک آشنا خواهیم کرد.

تهاتر ملک با بیت کویین

روش های تهاتر ملک کدام است؟

تهاتر ملک با ملک

در تهاتر ملک با ملک هیچ محدودیتی وجود ندارد و افراد می توانند ملک هایشان را با هم مبادله کنند. اما لازم است بدانید که در این نوع تهاتر روال بر این است که یک ملک با متراژ بالا با چندین ملک متراژ پایین مبادله شود.

تهاتر ملک با ماشین

تهاتر ملک با ماشین یکی از رایج ترین نوع تهاتر ملک می باشد. چرا که می توان وسایل نقلیه را به راحتی به وجه نقد تبدیل کرد. البته بهتر است در این نوع تهاتر یک کارشناس متخصص به منظور تعیین ارزش کالا ها وجود داشته باشد.

 

برای تهاتر ملک و املاک خود با بیت کوین با مشاوران شرکت بین المللی آساک تأمین در ارتباط باشید

 
تهاتر ملک با مصالح ساختمانی

این نوع تهاتر زمانی صورت می گیرد که یک کارفرما در پروژه ساخت و ساز خود، برای تهیه مصالح ساختمانی با کمبود بودجه مواجه شود. در این موقعیت کارفرما با یک پیمانکار قراردادی را می بندد، که در ازای دریافت مصالح ساختمانی به او یک یا چند واحد مسکونی، ملک، زمین و …. ارائه دهد.

تهاتر ملک با کالا

یکی دیگر از انواع تهاتر، تهاتر ملک با کالا می باشد. در این روش افراد می توانند در ازای دریافت ملک، به تهاتر کننده کالای با ارزش واگذار کنند. البته لازم است بدانید که تهاتر ملک با کالا محبوبیت بالایی نداشته و آنچنان مورد استفاده قرار نمی گیرد.

تهاتر ملک با مواد غذایی

از آنجا که مواد غذایی در کشور ما همانند خودرو، راحت تر به پول نقد تبدیل می شوند، از این رو می توان گفت یکی دیگر از رایج ترین نوع تهاتر، تهاتر ملک با مواد غذایی می باشد.

تهاتر ملک با بیت کویین

تهاتر ملک با بیت کوین

یکی از انواع جدید تهاتر، تهاتر ملک با بیت کوین می باشد. در این روش، افراد اعلام می کنند که قصد دارند ملک خود را با بیت کوین معاوضه کنند. در این صورت فردی که می خواهد ملکی را خریداری کند، در صورت داشتن بیت کوین می تواند تهاتری با او انجام دهد.

مزیت های تهاتر ملک

در صورت کمبود نقدینگی می توان ملک را با روش های مختلف از جمله ملک با کالا، ملک با ماشین، ملک با بیت کوین و … مبادله کرد.

مبادلات تهاتری برای هر دو طرف مبادله، سودآور خواهد بود.

با انجام تهاتر می توان نیاز های خود را بدون داشتن سرمایه و یا وجه نقد برطرف کرد.

در تهاتر بهتر است که ارزش دو کالا و یا خدمت با هم برابر باشند. در غیر این صورت لازم است که اختلاف ارزش آن ها به طرف مقابل پرداخت شود.

با انجام تهاتر می توان سرعت معاملات را افزایش داد. به طور مثال ممکن است شما قصد داشته باشید ملکی را به منظور خرید مغازه بفروشید. در این صورت ابتدا باید برای ملک خود خریدار پیدا کرده و سپس به دنبال مغازه باشید. که این پرسه بسیار زمان بر خواهد بود. اما با انجام معاملات تهاتری شما می توانید به آسانی فرد مورد نظر را برای مبادله ملک با مغازه پیدا کنید.

با تهاتر می توان ریسک معاملات را کاهش داد.

با انجام مبادلات تهاتری می توان ارزش پول را حفظ کرد.

تهاتر نقش بسزایی را در رونق دادن به کسب و کار دارد. و …..

تهاتر املاک و تهاتر ملک : در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره کنیم که تهاتر یعنی چه؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تهاتر در لغت به معنای مبادله پایاپای می باشد. به بیان دیگر به معاملاتی که در آن دو کالا مستقیماً با یکدیگر مبادله می شوند، تهاتر گفته می شود. البته در این میان بهتر است بدانید که تهاتر تنها مبادله کالا به کالا نمی باشد. بلکه مبادلات کالا با خدمات و یا خدمات با خدمات نیز شامل موضوع تهاتر می باشند. به طور کلی تهاتر اشکال مختلفی دارد. که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع تهاتر چیست؟

 • تهاتر قراردادی: در این نوع تهاتر، طرفین معامله طی توافق نامه ای، با یکدیگر مبادله انجام می دهند.
 • تهاتر قهری: در تهاتر قهری، حکم مطابق با حکم قانون است. و اراده طرفین معامله در آن دخیل نیست. لازم است بدانید که در صورتی که دین دو طرف با هم یکسان نباشد، تهاتر نمی تواند از روش قهری انجام شود.
 • تهاتر قضایی: در صورتی که در انجام تهاتر بین دو طرف اختلاف به وجود آید، موضوع به دادگاه می رسد و در این صورت تهاتر بر اساس رای دادگاه انجام می شود.

برای انجام تهاتر چه شرایطی لازم است؟

 • موضوع تهاتر باید با شرع اسلام مطابقت داشته باشد.
 • بهتر است مقدار بدهی دو طرف قرار داد یکسان باشد. در غیر این صورت میزان بدهی باقی مانده باید به فردی که طلب بیشتری دارد، پرداخت شود.
 • در تهاتر، دو طرف معامله باید رضایت داشته باشند.
 • در تهاتر باید دو طرف معامله صلاحیت لازم را داشته باشند.
 • تهاتر باید توسط افرادی انجام شود که شایستگی لازم در این زمینه را داشته باشند.
 • لازم است بدانید که هیچ گونه پرداخت نقدی در تهاتر صورت نمی گیرد.
 • تهاتر بیشتر برای پروژه های بزرگ مناسب است.
 • و ….

تهاتر ملک

تهاتر ملک

تهاتر املاک و واحد های مسکونی را می توان یکی از رایج ترین نوع تهاتر دانست. که در این میان تهاتر ملک با مصالح ساختمانی از محبوبیت بالایی برخوردار است. در واقع هنگامی که یک پروژه ساخت و ساز با مشکلاتی از جمله کمبود نقدینگی مواجه شود، در این صورت موضوع تهاتر به وجود می آید. به طور مثال ممکن است که در یک پروژه ساختمانی، کارفرما برای تهیه مصالح ساختمانی با کمبود نقدینگی مواجه شود. در این صورت طی یک توافق نامه ای با پیمانکار، در ازای دریافت مصالح ساختمانی، به او یک یا چند ملک، واحد مسکونی، زمین و … می دهد.

مزایای انجام تهاتر ملک با مصالح ساختمانی چیست؟
 • تهاتر می تواند برای رونق بخشیدن به صنعت ساخت و ساز موثر باشد.
 • تهاتر ملک با مصالح ساختمانی برای هر دو طرف معامله سودآورد خواهد بود.
 • در این نوع تهاتر، ضمانت معامله بسیار بالا می باشد.
 • در این تهاتر نیازی به وجود هیچ پول نقدی نیست.
 • با استفاده از تهاتر، فروش واحد های ساختمانی افزایش می یابد.
 • از معاملات تهاتری می توان در هر مرحله از پروژه ساخت و ساز استفاده نمود.
 • با تهاتر می توان از ارزش پول محافظت کرد.
 • و ….

معرفی انواع تهاتر ملک

 • تهاتر ملک با ملک
 • تهاتر ملک با خودرو
 • تهاتر ملک با بیت کوین
 • تهاتر ملک با مواد غذایی
 • تهاتر ملک با مصالح ساختمانی
 • تهاتر ملک با کالا
 • و ….

نحوه تهاتر ملک با انواع کالا ها چگونه است؟

همان طور که گفته شده تهاتر ملک را می توان با انواع کالا های مختلف مبادله کرد. که از میان آن ها تهاتر ملک با ملک، ماشین، کالا و مصالح ساختمانی از محبوبیت بالایی برخوردار است. که در ادامه توضیحاتی را راجع به آن ها ارائه می دهیم.

تهاتر ملک به ملک

به طور کلی همان طور که اشاره شد یکی از شرایط تهاتر، برابر بودن ارزش دو کالا می باشد. به طور مثال در تهاتر ملک با ملک ممکن است یک ملک 1 میلیاردی با 3 میلیاردی معاوضه شود. در این صورت لازم است که مابقی قیمت پرداخت شود. در صورت دیگر نیز می توان یک ملک با متراژ بالا را با چندین ملک متراژ پایین مبادله کرد. حال لازم است بدانید که تهاتر ملک نیز انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به تهاتر ملک با باغ ، آپارتمان با منزل ویلایی، باغ با باغ، ویلا با زمین و … اشاره کرد.

تهاتر ملک

تهاتر ملک با ماشین

همان طور که از نامش پیداست، در این نوع تهاتر یک طرف ملک و در طرف دیگر خودرو وجود دارد. لازم به ذکر است که در انجام این تهاتر مانند هر نوع تهاتر دیگری، وجود یک کارشناس معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور کلی از آنجایی که در ایران خودرو به سرعت به پول نقد تبدیل می شود، از این رو این معادله از محبوبیت بالایی در میان افراد برخوردار است.

تهاتر ملک با کالا

به طور کلی این نوع تهاتر بین افراد رایج ندارد. اما لازم است بدانید که در این نوع معامله افراد ملک را با یک کالای قیمتی معاوضه می کنند.

تهاتر ملک با مصالح ساختمانی

در این میان لازم است بدانید که تهاتر ملک با مصالح ساختمانی، قسمت اعظم تهاتر ملک را تشکیل داده است. در این نوع تهاتر کارفرما طی یک توافق نامه ای با پیمانکار، در ازای تامین مواد مصالح پروژه خود به او یک یا چند واحد مسکونی، ملک، زمین و …. ارائه می دهد.

آیا امروزه نیز از معاملات تهاتری استفاده می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که هر جا که تبدیل دارایی ها به پول نقد دشوار باشد و یا این که افراد با کمبود وجه نقد مواجه شوند، استفاده از تهاتر مرسوم تر است. به طور مثال کارفرمایان پروژه های ساخت و ساز در بعضی مواقع به جای پرداخت هزینه های مصالح ساختمانی، به فروشنده واحد های ساختمانی واگذار می کنند. همچنین بهتر است بدانید که به طور کلی تهارت ملک نسبت به دیگر انواع تهاتر مرسوم تر است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سخن پایانی

تهاتر یکی از معاملات بسیار رایج و پر سود می باشد که بررسی آن در قالب یک مقاله نمی گنجد. اما در این مقاله سعی کردیم مطالب کاربردی و نکات کلیدی تهاتر ملک را در اختیارتان قرار دهیم. به جرات می توان گفت کارفرمایان با استفاده از این روش به هیچ وجه با کمبود نقدینگی در انجام پروژه های خود رو به رو نمی شوند. بنابراین تحقیقات لازم در زمینه تهاتر ملک را انجام دهید و با آگاهی کامل این روش را مورد استفاده قرار دهید.

تهاتر ملک

تهاتر املاک یکی از روشهای کسب و کار در حوزه ساخت و ساز است. این عمل در انبوه سازی در زمان  رکود بازار و کمبود نقدینگی مشخص میشود. روش تجاری است که در ازای تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز بخش مسکن یک یا چند واحد به تولید کننده مصالح ساختمانی واگذار میشود. یکی از انواع مختلف تهاتر ساختمانی است.

کمبود نقدینگی در بازار مسکن، عامل رکود ساخت و سازها است. اگر تولید کننده رای افزایش جریان نقدی و تقویت پیش بینی آن اقدام کند، هم ارزش و هم قرض گرفتن یک تجارت معمولی می تواند افزایش یابد و داد و ستد کالا می تواند نقش مهمی در تقویت استراتژی های تجاری داشته باشد. تهاتر املاک

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 

استراتژی در تهاتر (تهاتر املاک)

به طور مداوم هزینه های خود را با به دست آوردن محصولات و خدمات مورد نیاز در هر زمان ممکن با هزینه حاشیه پایین تر برای انجام کار از طریق داد و ستد کالا داشته باشید.تهاتر ملک با ایجاد کسب و کار جدید از طریق مبادله تجاری خود ، پایگاه مشتری خود را تغییر دهید. با تجارت در تجهیزات یا خدماتی که باعث افزایش راندمان شرکت، یعنی بازده عملیاتی را بهبود بخشید.  با گسترش مداوم پایه مشتری خود، تجارت را مقاوم به رکود اقتصادی نمایید.

این امر می تواند با تبلیغات پایدار، از طریق تلاش و مساعدت مبادله تجاری شما که نام شرکت شما را می سازد و یک تصویر قوی تر در بازار ایجاد می کند ، حاصل شود. با استفاده از هر فرصت تجارت، از سرمایه درذ گردش با بهره وری بیشتر استفاده کنید. خریدهای نقدی را با خریدهای کالا جایگزین کنید. 

حاشیه سود تهاتر املاک

حاشیه سود را با تجارت با هزینه حاشیه ای خود برای انجام کار بهبود دهید داد و ستدکالا یا هزینه حاشیه ای برای انجام کار ، هزینه های ثابت شما را شامل نمی شود، زیرا این هزینه ها ثابت و تحت تأثیر مشاغل نقدی در حال انجام است.  با توسعه محصولات یا خدمات جدید در حوزه تهاتر ساختمانی  ، فروش را افزایش دهید.

جهت واگذاری بازاریابی و مهندسی فروش پروژه های خود اینجا کلیک کنید

فروش کالاهای بیشتر به معنای افزایش پول و پول بیشتر برای تحقیق و توسعه محصولات و خدمات جدید است. هنگام دستیابی به فروش کالا ، سهم بازار را به طور خودکار بهبود بخشید. 

با متعادل کردن چرخه های رونق و شکوفایی دنیای پول نقد، بر محصولات و خدمات غیر چرخه ای تأکید کنید. اگر روزانه آنقدر مشغول درآمدزایی هستید که وقت خود را برای تمرکز روی فعالیتهایی که می تواند تجارت شما را با ارزش تر قابل پیش بینی تر و مدیریت پذیرتر کند انجام نمی دهد. تهاتر املاک در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد مهم است که در مورد قیمت فروش در آینده تجارت خود و جذب بهترین خریداران فکر کنید، اکنون در حالی که شما برای افزایش ارزش بازار آن، از زمان کافی برخوردار هستید. تهاتر املاک

تهاتر املاک چه نوع معامله ای است؟

تهاتر املاک معامله ای است؛که در آن اشیاء بدون استفاده از پول مستقیماً برای یکدیگر رد و بدل می شوند. اقتصاددانان تجارت کالا را به عنوان یک جایگزین ناکارآمد در مبادله بازار می دانند و فرض می کنند که این امر فقط در اقتصادهای ابتدایی طبیعی است یا نشانگر تجزیه مکانیسم های توسعه یافته ارز است. پول، سیستم تعویض کالا را جایگزین نکرد. قبل از اینکه پول تبدیل به یک چیز شود، هیچ سیستم معاملاتی وجود نداشت.

مشارکت در پروژه های ساختمانی از طریق تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه ها با روش تهاتر املاک، پیشنهادی جهت مشارکت در پروژه ها از سوی شرکت توسعه عمران اساک شرق میباشد.

تهاتر املاک

تهاتر املاک چه نوع تهاتری است؟

عمل داد و ستد کالاو خدمات ساختمانی با ملک ، بدون تبادل پول است. یک اقتصاد متفرقه با اقتصاد پولی متفاوت است. تفاوت اصلی در این است که کالاها یا خدمات بلافاصله رد و بدل می شوند و مبادله متقابل است به این معنی که این تجارت عادلانه است و هر طرف می تواند چیزی را که می خواهد و یا به آن نیاز داشته باشد با حتی یک مقدار در ازای آنچه در ازای ارائه می دهد دریافت کند.

تهاتر ساختمانی بخصوص تهاتر املاک در مواقع بحران پولی یا فروپاشی، معمولاً یک سیستم معامله تجاری ممکن در بازار مسکن می باشد. تهاتر املاک به عنوان ابزاری برای ادامه تجارت کالاها و خدمات در حوزه ساخت و ساز مسکن می باشد. که هم برای تولید کننده مصالح ساختمانی و هم سازنده پروژه های ساختمانی مفید است زیرا هر دو طرف بدون اینکه پولی هزینه کنند صاحب منفعت میشوند تولید کننده با تامین مصالح ساختمانی پروژه یک یا چند واحد از ملک را برمیدارد و سازنده بدون پرداخت پول پروژه ساختمانی را تکمیل میکند. تهاتر املاک جایگاه ویژه ای در ساخت و سازهای کلان دارد.

مزایای تهاتر املاک

ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که پول نقد به راحتی در دسترس نباشد ، اما کالاها یا خدمات هستند. این امر بطور خاص صادق است که افراد با آن معامله کنند ، به خصوص اگر آنها در ازای چیزی که از یک تجارت یا شخص دیگری می خواهند انجام دهند ، چیزی را که از قبل در اختیارتان قرار داده باشد یا خدمتی را که می توانند انجام دهند، صادقند.

در تهاتر املاک  معامله باید از طرف هر دو طرف مذاکره شود. سرانجام ، تولید کننده مصالح ساختمانی در ازای ملکی که دریافت میکند مصالح مورد نیاز سازنده را تامین میکند. شخصی که  ساخت و ساز را انجام می دهد ،مصالح  مورد نیاز پروژه خود را بدست می آورد. این یک توافق متقابل و متقابل است که شامل مبادله نقدی یا واسطه پولی دیگری (مانند کارت اعتباری) نمی شود.

تهاتر املاک

عملکرد تهاتر املاک

برای اینکه این سیستم بتواند یکنواخت عمل کند ، باید اطمینان حاصل شود که ارزش کالاها به صورت تقریبی ارزیابی می شود تا هر دو طرف رضایت داشته باشند که در ازای چیزی که دارند، می توانند از یک کالای خوب برخوردار شوند ، که از نظر ارزش نیز مشابه است. اگر مردم مایل باشند کالای مشابه خود را با شخص دیگری مبادله کنند، تهاتر املاک پس این معنی ندارد که این کار انجام شود تا و مگر اینکه ممکن است ارزش یک کالای خوب هنوز با دیگری متفاوت باشد.

تهاتر املاک در شرکت توسعه عمران آساک شرق

شرکت توسعه  عمران اساک شرق همواره تلاش مینماید، ارتباطی شفاف بین تولید کننده و مصرف کننده ایجاد کرده و بهترین و راحت ترین و مطمئن ترین راه را برای مصرف کننده رقم بزند. شرکت توسعه عمران اساک شرق حمایت از تولید ملی و محصولات باکیفیت داخلی را در این صنعت از اصول کار خود قرارداده است.در راستای مشتری مداری، انبوه سازان و پیمانکاران و کارفرمایان عزیز میتوانند از مشاوره کارشناس ساختمانی در بخش تهاتر ساختمانی بهره مند شوند.

2 دیدگاه
 1. یک واحد میتواند با متراژ ۱۷۵ .۸۵‌با واحد ۱۵۵ مترمدبع بصورت تهاتر دا منطقه دروس

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما