تهاتر مصالح ساختمانی تهران و اجرا با ملک مسکونی

توسط0
588
تهاتر مصالح ساختمانی تهران و اجرا با ملک مسکونی

تهاتر مصالح ساختمانی تهران

تهاتر مصالح ساختمانی تهران  ؛ در این مقاله قصد بررسی تهاتر مصالح ساختمانی را داریم. ابتدا بهتر است بدانید معاملات تهاتری معاملاتی پیچیده و دو طرفه می باشند که دو عامل قیمت واحد های واحد های ساختمانی و قیمت مصالح در آن تاثیر گذار است. در این معاملات بررسی قیمت ها و نزدیک کردن آن ها به یکدیگر توسط افراد متخصص در این زمینه صورت میگیرد. قرار دادهای تهاتری معمولا توسط تیم های حقوقی تنظیم میشوند. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع میپردازیم.

تهاتر به چه معناست؟

تهاتر در لغت به معنی مبادله پایاپای، مساوات و برابر شدن می باشد. به عبارتی معاملات تهاتری به معاملاتی میگویند که در آن دو کالا با هم تبادل میشود و هیچ ابزار معاملات مثل پول، سکه و … مورد استفاده قرار نمیگیرد. این معاملات از زمان های قدیم که هیچگونه پول یا ابزار مالی وجود نداشت در بین مردم رواج داشته است . افراد مواد مورد نیاز خود را از این طریق به دست می آوردند.

هدف از نجام معاملات تهاتری چیست؟

به طور کل هدف از انجام معاملات تهاتری در یکی از دو مورد زیر جای میگیرد. که عبارتند از:

 1. برطرف کردن نیاز مالی مورد نیاز برای انجام پروژه ها.
 2. جبران میزان کمبود نقدینگی پیمانکاران در روند انجام پروژه.

تهاتر مصالح

تهاتر مصالح ساختمانی

تهاتر مصالح ساختمانی چیست؟ در چه شرایطی می توان تهاتر مصالح ساختمانی را انجام داد؟ برای تهاتر مصالح چه نکاتی باید مورد توجه قرار گیرد؟ و … سوالاتی که ممکن است در ذهن بسیاری از شما ایجاد شده باشد. تهاتر مصالح ساختمانی به تبادل یک یا چند واحد مسکونی در قبال تهیه مصالح ساختمانی گفته میشود که امروزه توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است.

جهت  ارتباط مستقیم با کارشناسان ارشد فروش با شماره 09129531853 تماس بگیرید

در تهاتر مصالح ساختمانی قیمت واحد مسکونی باید طبق نظر کارشناسان ارزش گذاری شود، و طبق مبلغ مشخص شده مصالح ساختمانی تهیه شود. البته بهتر است بدانید نوع  دیگر از عملیات  تهاتری وجود دارد که در آن یک ساختمان یا ملک در قبال ساختمان یا ملک دیگر مبادله میشود. # تهاتر مصالح ساختمانی تهران 

هدف از انجام معاملات تهاتری در مصالح ساختمانی چیست؟

در پروژه های ساختمانی به منظور دستیابی به دو هدف زیر از عملیات تهاتری استفاده میشود.که عبارتند از:
 1. به منظور صرفه جویی در میزان مصرف وجه نقد
 2. به منظور فروش بیشتر واحد های پروژه
نکات مورد توجه در تهاتر مصالح ساختمانی

امروزه انجام معاملات تهاتری در صنعت مسکن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و پیمانکاران و ساختمان سازان به دنبال انجام بهترین و پرسودترین معاملات می باشند. برای انجام معاملات تهاتری موفق باید یک سری نکات مورد توجه قرار گیرد.که عبارتند از:

 1. تهاتر مصالح ساختمانی در پروژه های بزرگ باید قابلیت توجیح داشته باشد و کارشناسان مربوطه آن را تایید کرده باشند.
 2. تولید کنندگان مصالح ساختمانی برای برآورد میزان مصالح مورد نیاز و پیمانکاران ساختمانی لازم است هزینه های مورد نیاز و ابتدایی را شخصا انجام دهند.
 3. معملات تهاتری برای انجام به صرف مدت زمانی نیاز دارد. # تهاتر مصالح ساختمانی تهران 

شرایط مورد نیاز برای انجام تهاتر

 1. موضوع و عاملی که تهاتر در رابطه با آن انجام میگیرد باید کاملا قانونی و مطابق شرع اسلام باشد.
 2. در انجام معاملات تهاتری میزان بدهی دو طرف معامله باید یکسان باشد.( در صورتی که میزان بدهی یکی از طرفین بیشتر باشد مبلغ بدهی باید ساقط شود و باقی مانده بدهی به فرد طلبکار پرداخت گردد.)
 3. در انجام معاملات تهاتری دو طرف معامله باید رضایت داشته باشند و به صورت توافقی انجام گیرد.
 4. دو طرف معامله باید عاقل، بالغ بوده و از صلاحیت لازم برخوردار باشند. به این معنی که انجام تهاتر با افراد صغیر و محجورین ممکن نیست.
 5. معاملات تهاتری باید توسط افراد حقوقی یعنی افرادی که از شایستگی و صلاحیت کافی برای انجام آن برخوردارند انجام گیرد.
 6. در تهاتر میزان بدهی و جنس باید برابر باشند. (برابر بودن قیمت ساختمان و میزان مصالح دریافتی در تهاتر مصالح ساختمانی)
 7. بدهی افراد باید طبق شرایط قانونی باشد چرا که در غیر اینصورت امکان معاملات تهاتری وجود ندارد. # تهاتر مصالح ساختمانی تهران 
تهاتر مصالح ساختمانی تهران

در مقاله بالا سعی کردیم به طور خلاصه مطالبی را در رابطه با معاملات تهاتری و تهاتر مصالح ساختمانی در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که گفتیم انجام معاملات تهاتری در دنیای امروز و در بازار مسکن بسیار رواج یافته و مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و ساختمان سازان قرار گرفته است.

در بالا نیز بیان کردیم که معاملات تهاتری باید توسط افراد حقوقی و متخصص در این زمینه انجام گیرد. امروزه در روند ساخت بسیاری از پروژه های ساختمان در تهران یا سایر شهر ها از این روش استفاده میشود. شرکت ها و مراکز مختلفی در تهران وجود دارند که حاضر به انجام معاملات تهاتری مصالح ساختمانی هستند و در این زمینه تخصص دارند.

تهاتر مصالح ساختمانی تهران ؛ شرکت تهاترکننده می بایست از توان مالی مناسبی برای تهاتر برخوردار باشد. مخصوصا درصورتی که تهاتر مصالح در تهران همراه با اجراء باشد. اصولا تهاتر خدمات مقاطعه کاری و پیمانکاری نسبت به فروش تهاتری اقلام سخت تر و پیچیده تر است. چون به تناسب پیشرفت کار مالکیت مستقر میگردد.

شرکت توسعه عمران آساک شرق طی سالهای گذشته توانسته مجموعه ای از تهاتر کنندگان در بخش خدمات، پیمانکاری، مصالح، تجهیزات، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و دیگر لوازم و کالای ساختمانی را در وندورلیست خویش جای دهد. وندورلیست آساک بخش بزرگی از کارخانجات، تامین کنندگان و پیمانکاران با توانایی مالی تهاتری در بخش ساخت و ساز و انبوه سازی را دربر می گیرد.

 

بلافاصله اینجا کلیک نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره

 

 

تهاتر مصالح ساختمانی در تهران معامله ای رایج در پروژه های بزرگ مقیاس محسوب میگردد. پروژه هایی که حداقل پس از معامله تهاتری مصالح و تجهیزات ساختمانی، یک واحد آپارتمان مسکونی و اداری یا تجاری در ازای مصالح معاوضه گردد. در واقع در چنین معاملاتی که به لحاظ حقوقی معاوضه تلقی می گردد خریدار واحد ساختمانی در قبال ثمن معامله کالا، مصالح و تجهیزات ساختمانی به سازنده پروژه تحویل می دهد.

تهاتر یه فرصت خوب برای سرمایه گذاری اینجا کلیک کن
امروزه بدلیل مشکلات اقتصادی حاکم بر بازار و فشل بودن بسیاری از کسب و کارها، تهاتر روشی مناسب و درست در این زمینه می باشد. شهر تهران از آن جهت که پایتخت ایران محسوب می گردد و از جمعیت و گردش مالی بالایی نسبت دیگر کلان شهرهای کشور برخوردار است طبعا در بسیاری از اشکال معاملات از جمله تهاتر پیش قدم می باشد.

چه بسیاری از هلدینگ ها و شرکت های کلان ساختمانی در تهران مستقر هستند و با توجه به ترافیک عرضه و تقاضا در تهران حجم و مقدار معاملات تهاتری در تهران به مراتب بیشتر از دیگر نقاط کشور می باشد. از اینرو، تهاتر مصالح ساختمانی در تهران و شهرهای پیرامون آن چه در استان تهران و چه در استان های همجوار تهران بسیار مشاهده می گردد. از جهت دیگر نیز تهاتر مصالح ساختمانی در تهران به دلیل کلان یا لوکس بودن پروژه ها و ارزش افزوده بیشتر در سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز و مسکن معمولتر است.

 

جهت عضویت در اینستاگرام توسعه عمران آساک کلیک کنید.

اینستاگرام

 

 

اما آنچه مهم است ضرورت وجود شرکت هایی مثل توسعه عمران آساک است. شرکت آساک شرق دو کار مهم در معاملات تهاتری دارد. اول اینکه بررسی نماید سازنده اساسا توان مالی برای اتمام پروژه را دارد.

چه بسیار سازندگانی که بدلیل اشتباه محاسباتی تمام اقلام ساختمانی و خدمات پیمانکاری را تهاتری تامین می نمایند و چون کالاها و خدمات تهاتری نسبت به معاملات نقدی گران تر تمام می شود نمی توانند پروژه را تمام نمایند و همه پیش خریداران از جمله تهاترکنندگان متضرر می شوند.

شرکت توسعه عمران آساک پس از بررسی و مطالعات اقتصادی روی پروژه و پیشرفت کار و مصالح مورد نیاز و قیمت گذاری واحد‌های مسکونی طی توافقی تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی آن پروژه را به عهده می گیرد. پس تامین کنندگان تهاتری مصالح ساختمانی در تهران در صورت همکاری با شرکت آساک دیگر نگران ناتمام ماندن پروژه نیستند. # تهاتر مصالح ساختمانی در تهران

واحدهای ساختمانی نیز توسط کارشناسان شرکت آساک ارزیابی و قیمت گذاری می گردند. اینجوری نیست که سازنده به هر قیمتی واحد‌های ساختمانی خود را قیمت گذاری کند.

تهاتر-مصالح-ساختمان-در-تهران-با-ملک-مسکونی

کارگزاری تهیه اقلام ساختمانی خود را به ما واگذاری نمایید

البته، قیمت تهاتری مصالح و تجهیزات ساختمانی در تهران نیز توسط کارشناسان و مهندسین شرکت آساک پس از أخذ سه لیست قیمت فروش مصالح تهاتری مشخص می گردد؛ هرچند عرف و بازار خود مهمترین شاخصه و پارامترهای تعیین قیمت است و عرضه و تقاضا قیمت واحد‌های ساختمانی و مصالح ساختمانی را کشف قیمت می نمایند. نباید فراموش کرد که در معامله های تهاتری مصالح و تجهیزات ساختمانی با ملک و آپارتمان قیمت مصالح تا حدودی بیشتر از قیمت نقد می باشد. البته باز هم قیمت آپارتمان و نحوه معامله در قیمت مصالح تاثیر گذار است. # تهاتر مصالح ساختمانی در تهران

54321
(1 vote. Average 5 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما